Porziņģis bloķē pretinieka metienuCeturtajā trešdaļā "Pacers" pret Porziņģi neko nespēja iesākt. Foto: NY Knicks

Porziņģis «uguņo», Ņujorkas «Knicks» iesoļo «play off» zonā

Nacionālās basketbola asociācijas (National Basketball Association, NBA) kārtējā spēlē ar 108-101 pārspējot tiešo konkurentu Indiānas “Pacers”, pirmo reizi vairāku pēdējo sezonu laikā “play off” zonā ir iekļuvusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda, bet pats Porziņģis kārtējo reizi licis saviem faniem elst sajūsmā.

Proti, Porziņģis, kura laukumā pavadītais laiks bijis lielākais komandā – 38:15 –, ir uzstādījis karjeras rekordu, šajā spēlē gūstot 40 punktus. Pēc pirmā puslaika “Knicks” zaudēja ar 49-62, un arī trešajā trešdaļā ņujorkiešiem nekas pārsteidzošs vēl neizdevās, bet vienu brīdi “Pacers” pārsvars pat pieauga līdz 19 punktiem, trešdaļas noslēgumā gan samazinoties līdz 12. Toties pēdējā ceturtdaļā Porziņģis un viņa partneri viesiem neatstāja nekādas cerības, pilnībā kontrolējot mača gaitu un šo spēles posmu uzvarot ar 19 punktu pārsvaru.

22 gadus vecais Porziņģis iemeta 13 no izdarītajiem 20 divpunktu, divus no četriem trīspunktu un astoņus no deviņiem soda metieniem, NBA vēsturē kļūdams par tikai trešo jauno spēlētāju, kuram izdevies spēlē sasniegt 40 punktu robežu.

Šī uzvara “Knicks” bija piektā pēdējos sešos mačos, bet kopumā pēc 9 aizvadītajām spēlēm ar 5 uzvarām un 14 izcīnītajiem punktiem “Knicks” komanda ir pārvietojusies uz 7. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā