• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Gidons Krēmers un "Kremerata Baltica"Gidons Krēmers un "Kremerata Baltica". Publicitātes foto no: lsm.lv

Potētajiem Dzintaros uzspēlēs Gidons Krēmers un «Kremerata Baltica»

Dzintaru koncertzālē 10. un 11. septembrī notiek 18. starptautiskais “Kremerata Baltica” festivāls. Vijolnieks Gidons Krēmers un viņa jauniešu kamerorķestris “Kremerata Baltica” šogad svin orķestra 25 gadu un vijolnieka Gidona Krēmera 75 gadu jubileju, informē lsm.lv. 

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

10. septembrī koncertā “Gidons Krēmers, Gija Kančeli un Pēteris Plakidis” līdzās pašam Krēmeram un  “Kremerata Baltica” uz skatuves kāpj pianiste Agnese Egliņa un sitaminstrumentālists Andrejs Puškarevs. Atklāšanas koncertā tiek atskaņoti komponistu Gijas Kančeli (angl: Giya Kancheli, 1935-2019) un Pētera Plakida (1947-2017) skaņdarbi, kā arī notiek komponistes, pianistes un dzejnieces Ļeras Averbahas (Lera Auerbach) “Serenādes melanholiskai jūrai” pirmatskaņojums.

11. septembra koncertā “Gidons Krēmers. Georgijs Osokins. Šūmanis un Šopēns” skanēs Roberta Šūmaņa (Robert Schumann, 1810-1856), kā arī Georga Pelēča skaņdarbi, Friderika Šopēna (Fryderyk Chopin, 1810-1849) “Otrais klavierkoncerts” un reti atskaņotā 20. gadsimta azerbaidžāņu komponista Fikreta Amirova (angl: Fikret Amirov, 1922-1984) “Kamersimfonija”. Uz skatuves arī pianists Georgijs Osokins un sitaminstrumentālists Andrejs Puškarevs.

norādīts “Biļešu paradīzes” mājas lapā, pērkot biļeti, cilvēkam tiek prasīts apzināties: “apmeklējot pasākumu, jāuzrāda “Covid-19” sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret “Covid-19” vai pārslimojis “Covid-19” pēdējo 6 mēnešu laikā. (..) Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts.”

Tavs komentārs par rakstu: