• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Auto Liepājas rallija trasēAuto Liepājas rallija trasē. Publicitātes foto: Rally Liepāja

«Rally Liepāja» organizētāji cer, ka to varēs sarīkot jūlijā

Cerības, ka koronavīrusa infekcijas izraisītie ierobežojumi tiks atcelti vai vismaz mīkstināti jau tuvākajā laikā, nezūd. Arī iepriekš uz nenoteiktu laiku pārcelto Eiropas rallija čempionāta posmu “Rally Liepāja” tā organizētāji cer sarīkot no 10. līdz 12. jūlijam.

Atbilstoši plānam “Rally Liepāja” bija paredzēts maija beigās, tomēr “Covid-19” pandēmijas dēļ sacensības tika pārceltas uz nenoteiktu laiku. Starptautiskās automobiļu federācijas (franču: Fédération Internationale de l'Automobile, FIA) Eiropas rallija čempionāta kalendārā plānotais norises laiks tika izmainīts arī sacīkstēm Portugālē, Spānijā un Kiprā.

“Rally Liepāja” direktors Raimonds Strokšs jūliju nosauca par sacensību pārcelšanai vispiemērotāko laiku.Skatot pilsētās plānoto pasākumu kalendārus, ņemot vērā citu Eiropas rallija čempionāta posmu norises laikus, komandu loģistiku un iespējas sagatavot sporta automašīnas startam sacensībās, šie datumi jūlijā ir šobrīd vienīgā iespējamā alternatīva, kad plānot sacensību norisi Latvijā,” skaidro Strokšs. 

Visas uz ralliju jau iegādātās biļetes būs derīgas arī pēc sacensību pārcelšanas. Posma norise Kurzemē vēl jāapstiprina FIA. Eiropas rallija čempionāts pandēmijas dēļ varētu sākties ne agrāk kā jūnija beigās Polijā. 

Tavs komentārs par rakstu: