• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Dzintars rasnačs plašā žestāDzintars Rasnačs. Foto: Edijs Pālens/LETA

Rasnačs turpinās «ministrēt»

Bez šaubām, nav nekāds pārsteigums, ka Saeimas vairākums nav atbalstījis opozīcijas rosināto tā saukto Nacionālo apvienību pārstāvošā tieslietu ministra Dzintara Rasnača (VL-TB/LNNK) demisiju, ļaujot viņam savu krēslu saglabāt.

Neuzticības rosinātāji kā formālo iemeslu bija izraudzījušies stāstu, ka Rasnačs nespēj nodrošināt kontroli pār nozari un viņš ir jāatlaiž. "Mītu par kārtību Latvijas tieslietu sistēmā ir kliedējuši pēdējā laika notikumi bērnu tiesību aizsardzības jomā," skaidroja "Saskaņas" deputāts – runa ir par kāda bērna – vardarbības upura personas datu nonākšanu publiskajā telpā, pieminot arī kopējās valsts sodu politikas neefektivitāti, "sistēmiskas pieejas neesamību tieslietu ministra darbā un Saeimas Juridiskās komisijas uzdevumu nepildīšanu".

No savas puses info.TOP.lv atgādina, ka vienīgais tieslietu ministra priekšlikums, lai uzlabotu drošību uz Latvijas ceļiem bija – kārtējo reizi paaugstināt sodus, tajā pašā laikā neko nesakot par paša partijas biedra Kaspara Gerharda smieklīgo sodu (7 eiro), kas viņam tika piespriests par satiksmes noteikumu rupju pārkāpumu, kura rezultātā cieta gājēja.   

Rasnačs Saeimas sēdē, protams, "aizstāvēja savas pozīcijas, noraidot viņam veltītos pārmetumus", un ar to, protams, pietika, jo ministri taču ir godavīri, kuru vārds ir likums.

Tavs komentārs par rakstu: