Andrejs Rastorgujevs distancēAndrejs Rastorgujevs distancē. Ekrānšāviņš no: Youtube.com

Rastorgujevs izcīna Eiropas sudrabu

Šīs sezonas Pasaules kausā ne īpaši veiksmīgi startējošais Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ir izcīnījis Eiropas meistarsacīkšu sudraba medaļu 10 km sprinta distancē.

Raubiču (Baltkrievijā) trasē notiekošajā Eiropas čempionātā biatlonā 10 km sprinta distancē ar vienu kļūdu otrajā šautuvē Rastorgujevs tikai par 4,1 sekundi atpalika no uzvarētāja – Krievijas sportista Matveja Jeļisejeva (Матвей Елисеев), kurš arī ar vienu soda apli finišēja pēc 23 minūtēm un 46,4 sekundēm.

Cits Latvijas pārstāvis Edgars Mise šāva bez kļūdām un finišēja 53. vietā, Roberts Slotiņš bija spiests mērot trīs soda apļus un palika 78., bet Aleksandrs Patrijuks ar četrām kļūdām šautuvēs – 94. pozīcijā

Bronzas godalgu ieguva norvēģis Aleksandrs Fjelds Andresens (Aleksander Fjeld Andresen). Taisnības labad jāpiebilst, ka Raubičos nestartēja virkne vadošo biatlonistu, tostarp Norvēģijas, Francijas, Krievijas un Vācijas izlašu līderi.