• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ģirts Valdis KristovskisĢirts Valdis Kristovskis ieņems pozīciju, no kuras var sākt "drupināt" Lemberga varu Ventspilī. Foto: LETA

Reirs «iesper» Lembergam ar Kristovski, Pūce spārda «nacionāļus»

Zīmīga nianse: finanšu ministrs Jānis Reirs ir paziņojis, ka Finanšu ministrijas (FM) pārstāvi mainīs tikai Ventspils brīvostā. Drīzāk ne jau tāpēc, ka Rīgas un Liepājas ostās viss ir labākajā kārtībā, bet gan tāpēc, lai parādītu viņa “vietu” 13. Saeimas vēlēšanās zaudējušajam Aivaram Lembergam.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Par to nav jāšaubās, ja redzam, kādu “mīnu” Ventspils saimniekam ir sagatavojis Reirs – FM pārstāvis Ventspils brīvostā turpmāk būs Reira “dzimtās” un pašlaik valsts galvenās partijas “Jaunā Vienotība” biedrs, Ventspils domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis, kurš no šā krēsla “izspiedīs”  iepriekšējās finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (ZZS) ielikteni Ringoldu Beinaroviču. Tieši Kristovskis bija tas, kas pavisam nesen izgāzās, mēģinādams Lembergu izdabūt no Ventspils mēra krēsla.

Savukārt FM pārstāve Rīgas brīvostas valdē paliks ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, bet Liepājas brīvostas valdē – FM valsts sekretāres vietniece budžeta jautājumos Jolanta Plūme.

Ne mazāk interesantas ir pārmaiņas, ko lielajās ostās gatavo vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce, kurš pārstāv “Vienotības” klonpartiju “Attīstībai/PAR!”: viņš no ostām tīra ārā piecīšu koalīcijas kolēgas iz nacionālās apvienības –  par VARAM pārstāvi Ventspils ostā tiek virzīta ministra biroja vadītāja Laila Spaliņa, kura ieņems iepriekšējā ministra Kaspara Gerharda (“Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK) ārštata padomnieka Edija Važņa vietu. Savukārt Rīgas brīvostas valdē Baibu Broku (VL-TB/LNNK) aizstās cits Rīgas domnieks, Pūces partijas biedrs – Viesturs Zeps.

Tavs komentārs par rakstu: