• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Dana Reizniece-OzolaMāāārīīī!!! Viņi mani apsaukā un smiltis ber actiņās! Foto no: labrit.lv

Reizniece-Ozola bimbā! Kučinskis sola, ka «drošībnieki» visus nopērs

Oj oj oj! – pēkas ķēza mūsu smiltiņās un tad tās smiltiņas ber mūsu actiņās! Apmēram tāda ir nosacīti finanšu it kā ministres Danas Reiznieces-Ozolas reakcija uz dažu žurnālistu pārmetumiem, ka viņa pilda amerikāņu sabiedroto pavēles – nevis raugās, kā būtu labāk Latvijas ekonomikai.

Dzintars Zaļūksnis  

Viens otrs pa daļai daiļo lēdiju Danu pat par, ellēratā, “mafijas krustmāti” nosaucis. Vēlreiz oj oj oj! Tā nu gan nevar! – un jaukā bābiņa Reizniece-Ozola sāk bimbāt, un sūdzas savam nosacīti lielajam pavisam ne šefam, Ministru prezidentam Mārim Kučinskim. Bet Māris ir vecais puika, kas neko nav dzirdējis nedz par jaunmodīgo vārda brīvību, nedz politiķu īpašo atbildību sabiedrības priekšā, nedz par Eiropas cilvēktiesību tiesu (ECT), kura līdzīgā gadījumā (bija tāda lieta “Ozoliņš pret Latviju”, kurā žurnālists visādi apsaukāja tolaik vēl politiķi Laimoni Strujeviču, bet ECT atzina, ka žurnālists, aizstāvot sabiedrību, drīkst politiķi apsaukāt pēdīgiem vārdiem un pat apmelot).

Tāpēc pašpuika Māris visus pēkas draud izsvēpēt no zemes virsas, aiz kam sūta viņiem virsū savu gvardi “drošības dienestu” veidolā.   

Sak, pēdējās nedēļās pret nabadzīti ministrīti esot “sākta organizēta kampaņa”. Tāpēc publiski izskanējušos pārmetumus Danai nevajagot uztvert “pārāk nopietni”, jo smiltis actiņās nezkāpēc tiekot bērtas arī citiem, vadzi, labajiem ministriem.

Redziet nu! Arī tēvocis Kučinskis to ir pamanījis un jāpiekrīt vien ir: pret Danu Reiznieci-Ozolu patiešām notiek kampaņa. Cik tā ir organizēta, cik neorganizēta, nemāku pateikt. Tikai maziņa – mazmazītiņa, burtiski niecīga piezīmīte viedajam tautas vadonim Mārim Kučinskim-Kurbadam: vai jumprava Dana nemaz, nu, itin nemaz nenojauš, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja atkārtota izvēlēšanās pēc personīgo simpātiju kritērijiem ir drusku tā kā bezkaunīga? Un ka viņas darbošanās valsts finanšu lauciņā šo lauciņu ir diezgan jūtami papostījusi un turpina postīt? Jā gan! Tak laikam jau to postu tā īsti varēs matīt tikai gada beigās vai pat nākamā sākumā.

Un tad jau vēlēšanas būs garām, un Dana vēl arī nākamos četrus gadus varēs čakli bimbāt un sūdzēties Lielajam Mārim. Oj oj oj!   

Tavs komentārs par rakstu: