• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Dana Reizniece-OzolaDana Reizniece-Ozola. Foto: Ministru kabinets

Reizniece-Ozola savu padarījusi, var pārcelties uz Eiropu

Turpinot “Latvijas veiksmes stāsta”  papuča Valda Dombrovska ceļu, uz Briseles siltajiem gaiteņiem grasās pārcelties arī “nodokļu politikas reformas” māmuķīte Dana Reizniece-Ozola. Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze pozitīvi vērtē iespēju finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai (ZZS) kandidēt uz Eirogrupas vadītāja amatu.

Krauzr norāda, ka ZZS atbalsta savus ministrus un ka tā ir iespēja arī Latvijai sevi labi parādīt. Reizniece-Ozola esot atzīta par labu finanšu ministri arī Eiropas līmenī, piebilda Krauze.

Taujāts par to, vai notiek lobēšanas darbs, lai palielinātu politiķes izredzes ieņemt amatu, Krauze skaidroja, ka Reiznieces-Ozolas iespējamā kandidēšana vēl nav apspriesta politiskā spēka valdē.

ZZS valdes priekšsēdētājs kā nepamatotu noraidīja apgalvojumu, ka finanšu ministres izredzēm varētu traucēt “Lemberga faktors”. Viņš šajā kontekstā piebilda, ka atsevišķi eksperti savā vērtējamā esot sasnieguši “kaut kādu paranojas līmeni”.

Reizniece-Ozola apsver iespēju pretendēt uz Eirogrupas prezidenta amatu. Šā gada oktobrī pašreizējais Eirogrupas prezidents Jerūns Deiselblūms (Jeroen Dijsselbloem) paziņoja, ka 2018. gada janvārī atstās savu amatu. Reizniece-Ozola sacīja, ka viņa iespēju kandidēt uz Eirogrupas prezidenta amatu pārrunājusi ar ES finanšu ministru padomes kolēģiem un piebilda, ka neizslēdz iespēju pretendēt uz šo amatu.

(Materiālā izmantota LETA informācija)

1 Komentāri


 1. pareizais
  2017-11-15

  Kā vienmēr- Jo lielāks maita, jo augstāks amats!

Tavs komentārs par rakstu: