Andrejs IličsSpēles varonis Andrejs Iličs. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova/RFS

RFS futbolisti viesos negaidīti atņem punktu itāļu «Fiorentina»

Eiropas Konferences līgas (Europa Conference League) A grupas pirmajā spēlē RFS futbolisti Florencē negaidīti atņēma punktu “Fiorentina” komandai.

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu un Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Lai arī mājinieki gandrīz nepārtraukti uzbruka un kopumā pa RFS vārtiem izdarīja 32 sitienus pret RFS 10, spēle beidzās neizšķirti: 1-1.

56. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja čehu leģionārs Antonīns Barāks (Antonín Barák). Viesiem izdevās atpēlēties 74. minūtē, kad pēc austrieša Kevina Frīzenbīlera (Kevin Friesenbichler) piespēles vārtu laukumā precīzs bija serbs Andrejs Iličs (Андреј Илић).

Nākamajā spēlē četru komandu grupā RFS 15. septembrī Rīgā uzņems Skotijas vienību “Hearts”, kura pirmajā spēlē savās mājās smagi – ar 0-4 –piekāpās Turcijas “Istanbul BB”.

Eiropas Futbola federāciju savienības (Union of European Football Associations, UEFA) Konferences līga ir trešā līmeņa Eiropas klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.