• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
22. maršruta autobussVienīgais izņēmums ir 22. maršruta autobuss. Foto no: skaties.lv

Rīgā sabiedriskā transporta biļetes vairs nevar nopirkt pie vadītāja

Rīgas sabiedriskajā transportā no 1. janvāra pasažieri vairs nevar iegādāties biļeti pie transportlīdzekļa vadītāja, ziņo “Rīgas satiksme”. 

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

No visiem sabiedriskā transporta maršrutiem pie vadītāja biļetes iegāde ar bankas maksājumu karti ir iespējama tikai 22. autobusa maršrutā, ko lielākoties izmanto pilsētas viesi, kas nav Rīgas sabiedriskā transporta pastāvīgie lietotāji. Patlaban tiekot pabeigti “atsevišķi tehniskie jautājumi”, lai tuvākajā laikā šajā maršrutā par braucienu pie transportlīdzekļa vadītāja ārvalstu pasažieri varētu norēķināties ar bankas maksājumu karti.

Sabiedriskā transporta vadītājs transportlīdzeklī izsniegs brauciena apliecinājumu I un II grupas invalīdiem, kā arī transportlīdzekļa tehnisku bojājumu gadījumā.

“Rīgas satiksme” aicina plānot braucienus un iegādāties koda biļeti viedtālrunī vai e-talonu iepriekšpārdošanā vairāk nekā 400 dažādās tirdzniecības vietās visā Rīgā.

Lai lietotu koda biļeti, sākotnēji viedtālrunī jāinstalē lietotne – “Rīgas satiksmes” vai “Mobilly”. Pēc lietotnes lejuplādes jāiegādājas biļete un, iekāpjot transportlīdzeklī, tā jāaktivizē, noskenējot kodu vai ievadot transporta identifikācijas numuru, kas ir redzams zem tā.

Lietotnē vienā reizē var iegādāties līdz 10 viena brauciena biļetēm. Iegādātās biļetes derīguma termiņš ir trīs mēneši. Plašāka informācija par koda biļeti pieejama šeit

Tavs komentārs par rakstu: