• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
“Riga” basketbolisti pēc uzvaras Rijādā.“Riga” basketbolisti pēc uzvaras Rijādā. Foto: FIBA Basketball

«Rīga» uzvar Rijādas «Masters» posmā

Latvijas 3×3 basketbola komanda “Rīga”, kuras sastāvā spēlē Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis, triumfējusi Pasaules tūres Rijādas “Masters” posmā, izcīnot šosezon trešo titulu.

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu un Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Spēlējot ar visiem četriem olimpiskajiem čempioniem sastāvā, “Rīga” šoruden uzvarējusi “Masters” turnīros Monreālā un Sebu, kā ari “Challenger” sacensībās Dienvidāfrikas Republikā, bet pagājušajā nedēļā Saūda Arābijā izcīnīja uzvaru “Super Quest” turnīrā un nodrošināja vietu Honkongas “Masters” sacensībās.

Rīdzinieki, kuri Rijādā bija izlikti ar otro numuru, finālā ar 21-19 uzvarēja turnīra pirmo numuru un pasaules tanga līderi Serbijas vienību “Ub”.

Miezis, kurš tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju, finālā izcēlās ar desmit punktiem un desmit atlēkušajām bumbā, sešus punktus pievienoja Lasmanis, Čavars guva trīs punktus, bet Krūmiņš tika pie diviem punktiem.

Pirms tam ceturtdaļfinālā latvieši ar 22-17 uzvarēja Saūda Arābijas vienību “Jeddah” (5.), bet pusfinālā ar 20-18 pārspēja “Omaha” no ASV (6.).

B apakšgrupas mačos “Rīga” vispirms ar 22-9 pārspēja “Lusail” vienību no Kataras (10.), bet pēc tam ar 21-6 sagrāva “Utrecht” no Nīderlandes, kas turnīrā bija izsēta ar septīto numuru.

Tavs komentārs par rakstu: