"Dinamo" Rīga pirms spēlesPirms spēles dinamiešiem ir vairāk iemeslu priecāties nekā pēc. Ekrānšāviņš no: Youtube

Rīgas «Dinamo» 2-3 (N) «Lokomotiv»: seriāls «Bēdu leja» turpinās mājās

Pēc pagalam neveiksmīgās četru spēļu izbraukuma tūres (1-6 pret “Витязь”, 2-4 “Сочи”, 1-4 “Jokerit” un 3-4 noslēguma metienos Minskā) Kontinentālās hokeja līgas (Континентальная хоккейная лига) klubs Rīgas “Dinamo” neveiksmju virkni turpina arī mājās.

Tas, ka Jaroslavļas “Lokomotiv” (Локомотив) ir Rietumu konferences līderu grupā (pirms šā mača ar 19 punktiem 14 spēlēs jaroslavļieši ieņēma trešo vietu), turpretim “Dinamo” ar 6 punktiem 14 spēlēs bija stabili pēdējie, ir vājš mierinājums: atrodoties tik zemā pozīcijā nekas neatliek, kā censties izsist punktus no jebkura pretinieka.

Mačs “Arēnā Rīga” nebija bezcerīgs – laiku pa laikam dinamieši atrada gan spēkus, gan meistarību, lai cīnītos kā līdzīgs ar līdzīgu.

Izvirzījušies vadībā, realizējot skatlisko vairākumu (27. minūtē vārtus guva Pāvels Černovs/Павел Чернов, asistenti Tonijs Sunds un Mets Vaits/Matt White), mājinieki jau pēc 14 sekundēm dabūja ripu savos vārtos. Trešās trešdaļas sākumā “Dinamo” nokļuva zaudētājos, tomēr sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Jevģenijs Gračovs (Евгений Грачев) eleganti apspēlēja gan viesu aizsargu, gan vārtsargu un rezultātu izlīdzināja.

Tādejādi visas trīs trešdaļas noslēdzās neizšķirti – 0-0, 1-1, 1-1, arī papildlaikā neviena no komandām vārtus gūt nespēja.

Īstā “bēdu leja” atklājās tikai noslēguma metienos, kad neviens no “Dinamo” uzbrucējiem nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu, kurpretim 65 minūtes ļoti cienījami nospēlējušais Iļja Proskurjakovs (Илья Проскуряков) kapitulēja divreiz.

Vienu punktu dinamieši turnīra tabulā gan ierakstīja, tomēr ar to nepietika, lai izraustos no pagraba. Un pat ne lai pārtrauktu ieilgušo zaudējumu sēriju.

Nākamās divas spēles dinamiešiem “Arēnā Rīga” – sestdien, 17. oktobrī trešo reizi šosezon “Dinamo” tiekas ar “Vitjazj”, bet pirmdien, 19. oktobrī Rīgā viesosies Magņitogorskas “Metallurg” (Металлург).