Tims Sestito laukumā gatavojas cīņaiTims Sestito nomodā. Foto: dinamoriga.eu

Rīgas «Dinamo» 4-3 (P) Novokuzņeckas «Metallurg». Kad neguļ tikai Sestito

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” aizvadīja kārtējo spēji savu līdzjutēju priekšā, šoreiz – pret visas līgas vājāko komandu Novokuzņeckas “Metallurg” (Металлург). Bažas par šīs spēles rezultātu radās jau pēc iepriekšējā mača ar Omskas apgabala “Avangard” (Авангард), kad bija redzams, ka “Dinamo” spēlētāji savās galvās sezonu, šķiet, jau ir noslēguši. Nekas nebija mainījies arī pret pastarīšiem: šoreiz gandrīz visi dinamieši snauda visas pamatlaika 60 minūtes – par laimi, izņemot divus – Jakubu Sedlāčeku, kurš, rezultātam kļūstot 1-3, vārtos nomainīja Jūakimu Eriksonu (Joacim Ericsson), un Timu Sestito, kurš pamanījās izglābt līdzjutējus (komandu laikam gan nekas vairs nevar glābt), gūstot 3 vārtus – 4., 51. un pamatlaika pēdējā, 60., minūtē izlīdzinot rezultātu, galu galā ļaujot laukuma saimniekiem uzvarēt papildlaikā: 4-3 (1-3, 0-0, 2-0, 1-0). Uzvaras ripu papildlaika 4. minūtē gan iemeta Andris Džeriņš (asistenti Guntis Galviņš, Miks Indrašis). Sestito pie “hat-trick” tikt palīdzēja divreiz Kaspars Saulietis, pa reizei – Gints Meija, Gunārs Skvorcovs un Indrašis. Sestito savus divus pēdējos vārtus guva vairākumā, turklāt trešos –, kad “Dinamo” vārtsargs bija nomainīts pret 6. laukuma spēlētāju.

Rīgas “Dinamo” pēc 48 spēlēm ar 59 punktiem un vārtu attiecību 109-119 “silda” 12. vietu Rietumu konferences turnīra tabulā: gan līdz tuvākajam sekotājam, gan līdz 11. vietai ir 7 punktu starpība.

Svētdien, 17. janvārī plkst. 17:00 “Arēnā Rīga” viesojas Vladivostokas “Admiral” (Адмирал), otrdien, 19. janvārī plkst. 19:30 – Habarovskas “Amur” (Амур), ceturtdien, 21. janvārī plkst. 19:30 – Novosibirskas “Sibirj” (Сибирь), pirmdien, 25. janvārī plkst. 19:30 – Minskas “Dinama” (Дынама) un trešdien, 27. janvārī plkst. 19:30 – Maskavas CSKA (ЦСКА).