• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Rīgas "Dinamo" hokejisti pēc vārtu guvumaŠīs sezonas sākums Rīgas "Dinamo" līdzjutējiem izvērties vairāk priecīgs nekā bēdīgs. Foto: dinamoriga.eu

Rīgas «Dinamo»: izrāviens ir. Kā būs ar noturēšanos?

Kontinentālās hokeja līgas (KHL, Континентальная хоккейная лига) regulārais čempionāts pamazām “iešūpojas”, un Rīgas komanda “Dinamo” itin veiksmīgi aizvadījusi piecas spēles. Nē, vārdiņš “itin” laikam gan še būs lieks: 7 punkti un 3. vieta Rietumu konferencē laikam gan atbilst apzīmējumam optimistiski.

Pēc disvspēļu sērijas viesos (par to rakstījām šeit un šeit) un trim aizvadītajiem mačiem pašu mājās (3-0 pret “Sibirj” (Сибирь), 2-3 pagarinājumā pret “severstaļ” (Северсталь) un 4-2 pret Maskavas “Dinamo” (Динамо))  dinamieši ir devušies sezonas tālākajā izbraukumā uz Ķīnu, Habarovsku un Vladivostoku. Turneja pa Tālajiem Austrumiem tad arī var kļūt par īsto pārbaudes akmeni Latvijas komandas spējām un tiklab nevarībai.  

Pašlaik Rīgas “Dinamo” ar 7 punktiem (par jauno punktu skaitīšanas sistēmu lasiet šeit) piecās spēlēs savā konferencē ir trešie. Gūto-zaudēto vārtu attiecība: 13-10. Komandas pamatvārtsargs Kristers Gudļevskis vienu maču ir aizvadījis “sausā” un līgas vārtsargu rangā ar 2 ielaistajiem vārtiem vidēji spēlē pašlaik atrodas 9. vietā, bet atvairīto metienu ziņā (93,2%) ir divpadsmitais.

Starp aizsargiem izceļas Metjū Majone (Mathew Maione) – viņš piecās spēlēs iekrājis 4 (1+3) punktus, lietderīguma koeficientu +2 un ieņem vietu KHL rezultatīvāko aizsargu desmitniekā.

Savukārt uzbrucēju rangā pirmais visā līgā ir “Dinamo” zviedru leģionārs Linuss Videls (Linus Videll) –  7 (4+3) punkti.

Svētdien, 16. septembrī plkst. 10.00 Šanhajā dinamieši spēlēs pret “Kuņluņ Red Star” komandu, jau nākamajā rītā – pirmdien, 17. septembrī plkst. 12.30 mūsu komanda dosies uz ledus Habarovskā pret “Amur” (Амур), bet pēdējā “tālā spēle” paredzēta trešdien, 19. septembrī plkst. 12.30 Vladivostokā pret “Admiral” (Адмирал). “Arēnā Rīga” “Dinamo” atgriezīsies svētdien, 23. septembrī plkst. 17.00 spēlē pret Maskavas “Spartak” (Спартак) un divas dienas vēlāk, otrdien, 25. septembrī plkst. 19.30 uzņems Helsinku “Jokerit”, ceturtdien, 27. septembrī plkst. 19.00 – Hokeja klubu “Soči” (ХК Сочи) un sestdien, 29. septembrī plkst. 17.00 – Astanas “Baris” (Барыс).  

Tavs komentārs par rakstu: