Tīdžejs Galjardi uz ledusTīdžejam Galjardi šoreiz vārti un piespēle. Foto no: dinamoriga.lv

Rīgas «Dinamo» Kaselē «saspārda» mājiniekus

Noslēdzot “Wingas Cup” izcīņu Vācijas pilsētā Kaselē, Kontinentālās hokeja līgas KHL (Континентальная хоккейная лига, КХЛ) komanda Rīgas “Dinamo” neatstāja ne mazākās cerības mājiniekiem, Vācijas 2. līgas komandai “Huskies”. Jau 8. minūtē nonākuši vadībā ar 3-0, rīdzinieki pārliecinoši aizvadīja atlikušo maču un uzvarēja ar 6-1 (3-0, 2-0, 1-1), vienīgos vārtus zaudējot 8 sekundes pirms spēles beigu signāla un neļaujot palikt “sausā” jaunajam vārtsargam Antonam Naumovam.

Divus vārtus “Dinamo” labā guva Nikolajs Jeļisejevs (spēles 19. sekundē un 26. minūtē, pirmajā vārtu guvumā asistēja Ņikita Jevpalovs un Aleksandrs Jerofejevs), pa vieniem – Tīdžejs Galjardi (T.J. Galiardi, 2. min., piespēle Emīlam Ģēģerim), Uvis Balinskis (8. min., Koltons Gilīss/Colton Gillies), Renāts Kārkls (35. min., Galjardi, Miks Indrašis) un Jevpalovs (50. min.).

“Dinamo” sastāvs šoreiz bija neparasts. Aizsardzībā debitēja Kārkls, Rolands Gritāns un amerikāņu leģionārs Viljams Rens (William Wrenn), toties nespēlēja Guntis Galviņš un Krišjānis Rēdlihs, savukārt uzbrukumā bija gandrīz tikai jaunie hokejisti.

“Wingas Cup” ieguva Podoļskas “Vitjazj” (Витязь) komanda, kura uzvarēja visās trijās spēlēs. Rīgas “Dinamo” ar divām uzvarām un vienu zaudējumu palika otrajā vietā un atgriežas mājās, lai svētdien, 13. augustā sāktu cīņas pēdējā pirmssezonas turnīrā – “Latvijas Dzelzceļa” kausa izcīņā.