• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Pirmsis iemetiens sezonāKur palikuši visi sezonas sākuma smaidi un cerības? Foto no: spartak.ru

Rīgas «Dinamo»: nožēlojams sezonas sākums

Kontinentālās hokeja līgas (Континентальная хоккейная лига, КХЛ) komanda Rīgas “Dinamo” aizvadījusi regulārā čempionāta 10. spēli, un jāsaka, kā ir: skats nožēlojams, sezonas ievadā mūsu komanda kārtējo reizi ir ar blīkšķi izgāzusies.    

Viesos dinamieši aizvadījuši sešas spēles un nav guvuši nevienu punktu. Vēl vairāk: nevienā no šiem mačiem Rīgas komanda nav pat izrādījusi kaut cik cienīgu pretestību. 2-7 Hesinkos pret “Jokerit”,  0-4 Ņižņekamskā pret “Ņeftehimik” (Нефтехимик), 1-5 Maskavā pret Rīgā pieveikto (2-1 papildlaikā) “Spartak” (Спартак), 1-6 Čerepovecā pret “Severstaļ” (Северсталь) un nupat Jaroslavļā 0-4 pret vēl vienu sezonas neveiksminieci – “Lokomotiv” (Локомотив) komandu, kura turklāt spēlēja bez galvenā trenera – tieši pirms mača ar “Dinamo” Jaroslavļas klubs atteicās no Kanādas speciālista Kreiga Maktaviša (Craig MacTavish) pakalpojumiem. “Lokomotiv” kuļas pa turnīra tabulas lejasdaļu, bet dinamieši šai komandai ir jau pamanījušies piekāpties arī Rīgā – 2-3. Viesspēļu bilance vienkārši satriecoša: 0 punktu, vārtu starpība mīnus 22 (4 gūti un 26 zaudēti vārti).

Kopējais rezultāts diemžēl ir loģisks: 6 punkti 10 spēlēs, vārtu attiecība 16-33, pēdējā vieta Rietumu konferencē un trešā no beigām visā līgā.  

It kā jau sezona vēl tikai pašā sākumā, nav aizvadīta ne desmitā daļa spēļu, bet kāds gan pamats domāt, ka kaut kas mainīsies? Profesionālu attieksmi pret savu darbu līdz šim neuzrāda nedz treneru korpuss ar Ģirtu Ankipānu priekšgalā, nedz leģionāri, nedz vārtsargi (ai ai! – Kristers Gudļevskis), nedz “Dinamo” ilgdzīvotāji; šaušalīga spēle skaitliskajā mazākumā (38,5% gadījumu jeb 15 zaudēti vārti!), ne īpaši spoža vairākumā (realizācijas procents 16,2, kas dod 17. vieta līgā). Vārdu sakot, pagaidām viena bēdu leja.

Tavs komentārs par rakstu: