• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Rīgas un Minskas komandu spēles epizode"Dinamo" vs "Dinama" Foto: Ieva Lūka/LETA

Rīgas «Dinamo» 3-5 Minskas «Dinama». Ūdens ir izliets...

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta Rīgas “Dinamo” neveiksmīgi aizvadīja, iespējams, izšķirošo spēli par iekļūšanu Rietumu konferences izslēgšanas spēļu turnīrā. “Arēnā Rīga” mūsu komanda trešo reizi šosezon tikās ar Minskas “Dinamu” (Дынама) un piedzīvoja zaudējumu: 3-5 (0-2, 2-1, 1-2). Rīdzinieki spēles sākumā tradicionāli "gulēja", un to pēc 1. trešdaļas atzina arī galvenais treneris Kari Heikila (Karri Heikkila). Pamošanās gan notika 2. trešdaļas sākumā, kad rīdziniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt. 28. minūtē precīzs bija Miķelis Rēdlihs (Vitālijs Pavlovs), bet 33. minūtē Tims Sestito (Miks Indrašis, Kristaps Sotnieks). 36. minūtē "saplīsuša" ekipējuma dēļ Jūakimu Eriksonu (Joacim Ericsson), komandai spēlējot mazākumā, burtiski uz minūti nomainīja Jakubs Sedlāčeks, un paspēja ielaist vārtus. 3. trešdaļu rīdzinieki sāka vareni, taču visai strīdīgā situācijā sekoja dubults noraidījums, un mājiniekiem nācās 2 minūtes spēlēt trijatā pret 5 pretiniekiem. Minskieši šo situāciju izmantoja, un rezultāts kļuva 2-4. Tādā kārtā šajā spēlē mazākumā rīdzinieki zaudēja kopumā 3 vārtus. 46. minūtē Gunāram Skvorcovam (Sestito, Indrašis) izdevās atgriezt intrigu, taču minskieši spēles noslēgumā uzrādīja ļoti disciplinētu sniegumu, un 5. vārtus iemeta tukšos vārtos, kad Eriksons bija nomainīts pret laikuma spēlētāju.   

Šīs spēles likmes bija ievērojami augstākas nekā iepriekšējās šo komandu cīņās (pirmajā spēlē rīdzinieki Minskā uzvarēja ar 4-0, otrajā turpat zaudēja ar 0-2). Minskas vienība nu var uzelpot, jo no viena konkurenta, rīdziniekiem, praktiski ir izdevies "atkratīties": abas komandas tagad šķir jau 12 punkti (8. vietā esošie minskieši gan aizvadījuši par vienu spēli vairāk). Bet rīdzinieki ar 40 spēlēs izcīnītiem 50 punktiem (vārtu attiecība 93-100) paliek turnīra tabulas 12. vietā. Visticamāk, mūsu komandas līdzjutējus atkal gaida “saīsināta” sezona, kaut gan... brīnumi reizēm tomēr notiek.   

Tavs komentārs par rakstu: