• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Dinamo" spēlētājs nokritis un neko nevar padarīt"Dinamo" uz ledus... Foto: Agris Krusts

Rīgas «Dinamo» 1-4 «Torpedo». Komanda ir beigta?

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta šā gada pēdējā spēlē Rīgas “Dinamo” savā laukumā uzņēma  Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Торпедо) vienību, kuras galvenais treneris ir Pēteris Skudra, viņa palīgs – Ģirts Ankipāns, bet viens no vadošajiem spēlētājiem – Kaspars Daugaviņš. Tik pilnas tribīnes dinamiešu spēlē “Arēnā Rīga” šosezon, šķiet, vēl nebija redzētas, taču tas mūsu komandu nepamodināja, un tā zaudēja “bez variantiem” – 1-4 (0-2, 0-0, 1-2). Vienīgos vārtus, uz mirkli uzzibsnījot cerību stariņam, spēles 57. minūtē guva visumā haotiski un pat bezatbildīgi spēlējušais Gunārs Skvorcovs (piespēles Guntim Galviņam un Gintam Meijam). Pēc tam dinamieši sasparojās un centās glābt, kas glābjams, nomainot visumā atzīstami spēlējušo Jūakimu Eriksonu (Joacim Eriksson) pret sesto laukuma spēlētāju, taču pusminūti pirms spēles beigu signāla dabūja vēl vienu ripu tukšos vārtos. Tims Sestito, kurš pats šajā spēlē bija ne šāds ne tāds, pēc spēles atzina: “Mēs bijām “beigti” jau no paša mača sākuma. Pretinieks kontrolēja spēli, nedodams mums iespēju. Tā ir mūsu problēma no paša sezonas sākuma. Trešajā trešdaļā mēs sākām spēlēt labāk, taču ar to, protams, nepietika.”       

Apskaužama paškritika, tikai – ko tas vairs dod? “Dinamo” vienība kārtējo reizi ir piekāpusies saviem tiešajiem konkurentiem. Pēc šīs spēles “Dinamo” paliek savā jau kādu laiku “iesildītajā” 12. vietā Rietumu konferences turnīra tabulā. Uz jauno gadu “Dinamo” līdzi aiznes 53 punktus 42 spēlēs, 97 iemestas un 104 zaudētas ripas. No 8. vietā esošajiem Minskas “Dinama” (Дынама) hokejistiem mūsējie atpaliek 10 punktus.

Jauno gadu dinamieši sāk mājās un pret vēl diviem tiešajiem konkurentiem: pirmdien, 4. janvārī plkst. 19:30 Rīgā viesosies Bratislavas “Slovan”, bet trešdien, 6. janvārī plkst. 19:30 – Zagrebas “Medveščak”.  “Slovan” ar 45 spēlēs izcīnītiem 63 punktiem (vārtu attiecība 113-113) gadumijā ieņem 9. vietu, bet “Medveščak” ar 62 punktiem 46 spēlēs (104-123) ir desmitie Rietumu konferencē.

Tavs komentārs par rakstu: