• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Rīgas "Dinamo" hokejisti pēc vārtu guvumaRīgas "Dinamo" vs "Traktor". Foto: ak34

Rīgas «Dinamo» 2-3 (NM) «Traktors»

Pēc īsa, bet veiksmīga izbraukuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” atgriezās “Arēnā Rīga", kur savu 3 spēļu uzvaru sēriju mēģināja pagarināt pret Čeļabinskas "Traktor" vienību, kas savukārt 3 spēles pēc kārtas bija zaudējusi. Diemžēl Rīgā pārtrūka abas sērijas, jo dinamieši piekāpās noslēguma metienu sērijā: 2-3 (0-1, 1-1, 1-0, 0-0, 0-1). Mūsējo vārtos šoreiz bija Jūakims Eriksons.

Pusotru periodu lielākā daļa "Dinamo" hokejistu atklāti "gulēja", un ir tikai loģiski, ka 2. trešdaļas vidū rezultāts bija 0-2 viesu labā. Tomēr dinamieši pamazām iešūpojās. 38. minūtē Guntim Galviņam pēc Stīvena Seigo un Mika Indraša piespēlēm beidzot izdevās realizēt skaitlisko pārsvaru, un rīdzinieki metās sasmelt izlieto. tas izdevās ar grūtībām un tikai daļēji: 45 sekundes pirms 3. trešdaļas beigām Tims Sestito, asistējot Galviņam un Indrašim, rezultātu izlīdzināja, tomēr dinamiešu spars ar to arī beidzās, ļaujot viesiem mierīgi novest spēli līdz noslēguma metieniem, koros "Traktor" šosezon nav zaudējis ne reizi. Tā tas bija arī "Arēnā Rīga", un "Dinamo" nācās samierināties ar 1 punktu.   

Abu komandu stāvoklis arī pēc spēles turnīra tabulā ir ļoti līdzīgs: “Dinamo” pēc aizvadītām 38 spēlēm ar iegūtiem 47 punktiem un vārtu attiecību 86-94 ieņem 12. vietu Rietumu konferencē, bet “Traktor” ir aizvadījis 40 spēles, un ar 47 punktiem (vārtu attiecība 77-99) tajā pašā 12. vietā ierindojas Austrumu konferencē. No play-off zonas komandas šķir attiecīgi 9 un 13 punkti.

Tavs komentārs par rakstu: