• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Baltās nakts 2016" projekts"Baltās nakts 2016" projekts: Jāņa Pētersona audiovizuālais projekts "Apziņas plūsma" Spīķeru kvartālā. Foto: spikeri.lv

Rīgas dome aicina pieteikt projektus pilsētas svētkiem un «Baltajai naktij»

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir izsludinājis projektu pieteikšanu "Rīgas svētkiem" un mūsdienu kultūras forumam "Baltā nakts". "Rīgas svētki" šogad notiks no 16. līdz 18.augustam, bet "Baltā nakts" – no 7. septembra plkst. 18 līdz 8. septembra plkst. 3.

InfoTOP.lv

"Rīgas svētku" tēma būs Rīgas leģendas. Projektus aicina veidot atbilstoši Rīgas svētku tematiskajam uzstādījumam, aicinot apmeklētājus izzināt pilsētas leģendas, teikas un nostāstus, iepazīt galvaspilsētas bagāto vēsturi, vienlaikus plānojot pasākumus plašai mērķauditorijai – jauniešiem un ģimenēm ar bērniem, senioriem, vietējiem iedzīvotājiem, kā arī pilsētas viesiem.

Savukārt kultūras foruma "Baltā nakts" konkursam aicina pieteikt novatoriska un eksperimentāla rakstura laikmetīgās mākslas un kultūras autordarbus, projektus vai pasākumu programmas dažādās nozarēs publiskajā ārtelpā vai brīvi pieejamās vietās, nodrošinot pasākumu pieejamību iespējami plašākai mērķauditorijai.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 27. martam departamenta Klientu apkalpošanas centrā Krišjāņa Valdemāra ielā 5, kā arī elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi: konkurss.pasakumi@riga.lv.

Tavs komentārs par rakstu: