• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Graudu batoniņi "Herkuless" AS "Rīgas dzirnavnieks" produkcija bērniem. Publicitātes foto: RDz

«Rīgas dzirnavnieka» ražotne atgriežas Latvijā

Lietuvā reģistrētās akciju sabiedrības "Baltic Mill" graudu pārstrādes uzņēmums "Rīgas dzirnavnieks" sācis pārcelt daļu no grupai piederošās Igaunijas ražotnes uz Rīgu.

Uzņēmuma pārstāvji skaidro, ka graudu pārstrādes grupa Baltijas valstīs "Baltic Mill", kurā ietilpst arī "Rīgas dzirnavnieks", nolēmusi būtiski attīstīt vietējās ražotnes, tuvākajos gados ieguldot apmēram 10 miljonus eiro tirgus pozīciju stiprināšanā, tostarp viens no nozīmīgākajiem soļiem ir grupai piederošās ražotnes Igaunijā pārcelšana uz Rīgu. Ir sākta uzņēmuma ražotnes modernizācija, lai no nākamā gada sākuma varētu ražot arī fasētu zirņu un pupu produktus. Vienlaikus norit sagatavošanās darbi, lai uz ražotnē varētu sākt ražot arī makaronu produktus.

AB "Baltic Mill" ir Lietuvas pilsētā Elektrēnos reģistrēta publiska akciju sabiedrība, kurai pieder vairāki Baltijas graudu pārstrādes uzņēmumi – Lietuvā UAB "Malsena Plius", Latvijā AS "Rīgas Dzirnavnieks", Igaunijā AS "Balti Veski", kā arī makaronu ražošanas uzņēmums Lietuvā UAB "Amber Pasta". Ziņas par AB "Baltic Mill" reālajiem īpašniekiem un labuma guvējiem nav atrodamas pat amerikāņu “Bloomberg” publiskajā datu bāzē (šeit).

Saistībā ar sāktajiem attīstības plāniem "Rīgas dzirnavnieks" meklē jaunus ražošanas un noliktavas darbiniekus un aicina pieteikties vakancēm Pierīgas iedzīvotājus. Tāpēc uzņēmums no 5. līdz 20. novembrim rīkos neformālas sarunu ar saviem pārstāvjiem Garkalnes, Ādažu, Ropažu, Stopiņu, Salaspils un Babītes novados, kā arī Ogrē.

Tavs komentārs par rakstu: