• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Rīgas Ritmi'2019". Plakāta fragments"Rīgas Ritmi'2019". Plakāta fragments

«Rīgas Ritmi 2019» skanēs jūlijā

. No 2. līdz 6. jūlijam notiks ikgadējais mūzikas festivāls "Rīgas Ritmi 2019", piedāvājot dažādu koncertu, meistarklašu un improvizācijas vakaru programmu. Koncerti norisināsies Rīgas Kongresu namā, "Origo Summer Stage", "Olainfarm Jazz Nights" mūzikas klubā "Kaļķu vārti", atpūtas parkā "Egle" un VEF Kultūras pilī.

Festivāla mākslinieciskais vadītājs Māris Briežkalns stāsta, ka šogad "Rīgas Ritmi" svin 100 gadus kopš džeza mūzikas ienākšanai Eiropā. Lai atzīmētu šo notikumu, uz festivāli aicināti mākslinieki no Ņūorleānas Džons Klīrijs (Jon Cleary) un Džeimisons Ross (Jamison Ross).

Centrālie koncerti notiks Rīgas Kongresu namā, un 3. jūlijā kā pirmie uzstāsies mūziķu savienība "Freedoms Trio", kurā apvienojušies mūziķi no Brazīlijas, Mozambikas un Norvēģijas.

4. jūlijā Kongresa namā pirmo reizi Baltijā uzstāsies Džeimisons Ross. Vakaru noslēgs Džūdita Hila (Judith Hill).

Rīgas Kongresa namā 5. jūlijā uzstāsies franču māksliniece Paloma Pradala (Paloma Pradal). Savukārt vakara otrajā daļā klausītāji varēs baudīt zviedru mūzikas lepnuma Džona Nīlsona (John Nielson) uzstāšanos.

Rīdzinieki un Rīgas viesi varēs dzirdēt arī jauno pianistu A Bu no Ķīnas, konkursa Riga Jazz Stage uzvarētāju Kristinu Kovaļovu (Кристина Ковалева) no Sanktpēterburgas, Itālijas džeza zvaigzni Federiko Milani (Federico Milani), kā arī Agitas Rando trio, "Riga Jazz Quartet", "Coco’nuts", Radio Trio un daudzus citus.

Festivālā plānoti arī bezmaksas koncerti Atpūtas parkā "Egle", "Origo Summer Stage" un džeza klubā "Trompete".

Tavs komentārs par rakstu: