• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kārlis Šadurskis un Sandra KalnieteNu Kārlim Šadurskim uz savu Briseles kolēģi Sandru Kalnieti jāmācās skatīties citām acīm. Foto: AFI

Šadurskis dodas labi apmaksātā atpūtā uz Briseli

Viena no diženākajām “Vienotības” genderpersonām, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis ir atstājis tāpat jau ne par ko vairs neatbildošās valdības ministra amatu un maksas vizītē piemeklē Eiropas Parlamentu (EP).

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

27. novembrī, kolēģu šņukstu un skaudīgu skatienu pavadīts, Šadurskis pēdējo reizi piedalījās valdības sēdē “šajā valdības sastāvā”. Jau 28. novembrī viņš saka atā! visiem jampampiem un aizlido uz Briseli, lai deputātētu Eiroparlamentā.

EP deputāta mandāts Šadurskim pienākas pēc formālā “Vienotības” dezertiera, faktiskā tās rezerves fonda “Attīstībai tipa PAR!” cementa Arta Pabrika ievēlēšanas 13. Saeimā. Pabriks, kurš nu atgriezies dzimtenē, EP bija ievēlēts no "Vienotības" saraksta.

Un skatiet nu, ļaudis, kāda sagadīšanās! Nākamais jenots rindā uz šo amatu, “Jaunās vienotības” genderis Ojārs Ēriks Kalniņš no EP deputāta mandāta ir atteicies, jo arīdzan ievēlēts 13. Saeimā, kur naudiņas pulka mazāk, toties termiņš nesalīdzināmi garāks.

Savukārt visu latviešu klaunu klauns Šadurskis Saeimas vēlēšanās palika bešā – pajoļi tā arī nespēja novērtēt, cik diža un varena izglītības sistēma, pateicoties Šadursa rūpēm, sagaida mūsu bērnus. Tāpēc viņam burtiski pienākas labi apmaksāta atpūta Briseles koridoros.

Tavs komentārs par rakstu: