• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Klauns nejoko!Tu laikam nesaprati, ka labākie joki ir tad, ja tie nav nekādi joki! Ekrānšāviņš no: youtube.com

Šadurskis mālē ģīmi kaujas krāsās: pašvaldībās, kuras nelikvidēs skolas, skolotāji būs nabagi!

Partiju “troikas” dižākais klauns, “Jaunās Vienotības” vecbiedrs Kārlis Šadurskis savu ģīmi izmālējis kaujas krāsās. Pašvaldībām ir beigušās “vieglās dienas”: Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotajā balagānā “Skolu reforma” tās tagad tiks iesaistītas ar varu.

Dzintars Zaļūksnis  

Šadurskis ir paziņojis skaidri un gaiši: pāris turpmākos gados pedagogi uz lielāku atalgojumu var cerēt vien tad, ja viņu pašvaldība ir cītīgi strādājusi pie “skolu tīkla sakārtošanas” vai izpilda konkrētas prasības attiecībā pret skolēnu un skolotāju skaitu. Tik gari Šadurskis ir nosaucis to, ko īsi sauc par skolu likvidēšanu.

Šadurskis nejoko, un to apliecina fakts, ka pedagogu algu palielināšana ir punkts, kas “reformas” ietvarā godīgi netiek pildīts jau no sākta gala.    

Lai celtu algu visiem, skaidro Kārlis, naudas neesot, tāpēc viņa ieskatā godīgākais variants esot izdalīt bonbongas tiem, kas “sistēmā radījuši lielāko ietaupījumu”. IZM sarēķinājusi, ka paklausīgās pašvaldības trijos gados Šadurska klaunādei ir “ietaupījušas” 4,33 miljonus eiro. Tas ir par maz visu klaunu apdāvināšanai, pietiek tikai ministrijas kordebaletam.

Tāpēc Šadurskis prasa vēl. Bet nu jau viņa ģīmis nesola neko labu.

Tavs komentārs par rakstu: