Rūdolfs Balcers pie "Kings" vārtiemRūdolfs Balcers pie "Kings" vārtiem. Foto: AP/BTA

«Senators» uzvar, Balceram piespēle

Nacionālās hokeja līgas (National Hockey League, NHL) komandas Otavas “Senators” uzbrucējs Rūdolfs Balcers kārtējā regulārā čempionāta spēlē Losandželosā ar rezultatīvu piespēli piedalījās “senatoru” uzvarā pār vietējiem “Kings”.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 4-1 “Senators” labā, un Balcers otrajā trešdaļā asistēja Krisam Tīrnijam (Chris Tierney), kurš izvirzīja viesus vadībā ar 2-1 un, kā vēlāk izrādījās, guva uzvaras vārtus.

Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes 29 sekundes un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējam tā bija ceturtā spēle “Senators” sastāvā, un tagad viņam ir 2 (1+1) rezultativitātes punkti.

Pateicoties divām uzvarām pēc kārtas, “Senators” vienība NHL Austrumu konferences turnīra tabulā ir izrāvusies no pēdējās vietas, tomēr no play-off zonas atpaliekot par 13 punktiem.