• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
20 eiro banknošu paciņa20 EUR pie 20 EUR, un beigu beigās dzīves mērķis sasniegts - aptvere tiek tēmēta... Foto: Shutterstock

Seniorus «pierunās» vakcinēties, kādu laiku maksājot 20 eiro mēnesī

Cik ilgi maksās, to Krišjāņa A.Kariņa vadītais Ministru kabinets vēl spriedīšot, bet principiāla vienošanās esot panākta: energoresursu izmaksu segšanai valdība no nodokļu maksātāju ķešām izvilks 20 eiro kompensāciju katram valdībai lojājam jeb vakcinētam senioram.  

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Tādu, lūk, vienošanos izgudrojusi valdošo partiju koalīcija, kura šajā sakarā ir saņēmusi īstu medusmaizi energoresursu – dabasgāzes, apkuresm dagvielas – un ar tiem saistīto praču un pakalpojumu cenu strauja kāpuma formā.

Tik vien tā darba, mīļie seniori – čiks, un mēs jums palīdzēsim!

Pats K.A.Kariņš apstiprina, ka partneri ir vienojušies par Finanšu un Labklājības ministriju izstrādāto vakcinācijas veicināšanas programmu, kas tieši tēmēta (vēl viens militārs termins!) uz valsts senioriem. Redz, vecāka gadagājuma cilvēki esot vislielākā riska grupa, tāpēc žēlīgā koalīcija nospriedusi vakcinētajiem senioriem izmaksāt “noteiktu naudas summu vairāku mēnešu garumā”. Nu, jūs sapratāt, primāri runa ir nevis par senioriem, bet gan vakcinācijas aptveri. Katram senioram pa magazīnam!

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs piebilst, ka atbalsts būšot pieejams ziemas aukstajos mēnešos, kad pieaugušas siltuma tarifa izmaksas. Esot arī panākts atbalsts viņa vadītās ministrijas priekšlikumam, kurš paredz par 10 eiro palielināt atbalsta apjomu visām aizsargātajām lietotāju grupām, tostarp daudzbērnu ģimenēm un mazturīgām mājsaimniecībām, lai kompensētu straujo elektroenerģijas cenu kāpumu. Diezin vai Vitenbergs un viņa kolēgas apzinās, par kādām summām ir runa, ja vērtējam sadārdzinājumu, bet paldies, protams, par to pašu.

Tikai, aplaimotie, neaizmirstiet to, kad 2022. gada rudenī dosieties pie vēlēšanu urnām!

Tavs komentārs par rakstu: