• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Uldis Sesks un Jānis VilnītisNu, redz, kā viss "pa godīgo"! Uldis Sesks (priekšplānā pa kreisi) spiež roku Jānim Vilnītim. Foto no: irliepaja.lv

Sesks tur vārdu un Liepājas mēra krēslu atdod Vilnītim

Gadījums, kad kāds Latvijas politiķis tur pirms vairāk nekā gada dotu vārdu, nudien, ir pieminēšanas vērts savas unikalitātes dēļ. Bet tas nu ir noticis: pildot solījumu, savu vietu Liepājas galvas kabinetā ir atstājis Uldis Sesks, ļaujot šajā amatā iedzīvoties Jānim Vilnītim.    

Liepājas domes ārkārtas sēdē šis fakts ir apstiprināts oficiāli: Jānis Vilnītis, kurš pārstāv Latvijas Reģionu partiju (LRA), ir nomainījis 21 gadu šajā amatā pavadījušo Liepājas partijas līderi Uldi Sesku.

Ārkārtas sēdē Sesks pauda cerību, ka arī turpmāk tiks “saglabātas vērtības, kuras savā darbā godā turējis viņš” – lai pilsēta būtu latviska, atvērta, rietumnieciska, tajā valdītu saticība.

Bijušais mērs arī pateicās par kopīgo darbu kolēģiem, ar kuriem strādājis 21 gadu un izteicās, ka arī iepriekš, vēl pirms pēdējām pašvaldību vēlēšanām esot domājis par amata pamešanu.

Pēc Seska runas deputāti piecēlās kājās un veltīja viņam aplausus.

2017. gada jūnijā, izveidojot Liepājas domē koalīciju, kurā strādā seši no Liepājas partijas un pieci no LRA ievēlētie deputāti, tika panākta vienošanās, ka LRA sākotnēji Liepājas mēra amatā atbalsta Sesku. Savukārt šā gada rudenī par mēru tiek ievēlēts LRA kandidāts.

Tavs komentārs par rakstu: