Sevastova pēc uzvarētas spēlesSevastovai ir iespēja atgūt Latvijas pirmās raketes godu. Foto no: tennis.com

Sevastova iekļūst Pekinas turnīra ceturtdaļfinālā

Sieviešu tenisa asociācijas (Women’s Tennis Association, WTA) Premier līmeņa turnīrā Pekinā Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova (WTA rangā 19. pozīcijā) trešās kārtas spēlē pārliecinoši pieveica Horvātijas pārstāvi Donnu Vekiču (Donna Vekić, WTA 38.).

Tā bija Sevastovas piektā uzvara piecās savstarpējās spēlēs. Šoreiz rezultāts 6-3, 6-2, spēle ilga stundu un 21 minūti. Izšķirošais izrādījās pirmā seta astotais geims, kurā pēc ilgāka cīkstiņa Sevastovai izdevās pirmo reizi lauzt pretinieces servi, pēc tam “sausā” noservēt pirmo setu un otrā sākumā izvirzīties vadībā ar 3-0.

Turnīra ceturtdaļfinālā Sevastova sacentīsies ar slovākieti Danielu Cibulkovu (Dominika Cibulková, WTA 30.), savstarpējās cīņās ar kuru rezultāts pašlaik ir 1-1. Ja Nastja spēs iekļūt turnīra pusfinālā, tad nākamnedēļ viņa WTA rangā apsteigs Aļonu Ostapenko un atgūs Latvijas pirmās raketes godu.