Anastasija Sevastova Štutgartes kortāAnastasija Sevastova Štutgartē. Foto: Getty Images

Sevastova Štutgartē piekāpjas Kvitovai

Sieviešu tenisa asociācijas (Women’s Tennis Association, WTA) Premier sērijas turnīrā Štutgartē ceturtdaļfinālā apstājās ar 7. numuru izliktā Anastasija Sevastova, kura WTA rangā ieņem 13. vietu. Mūsu tenisistei nācās atzīt čehietes Petras Kvitovas (Petra Kvitová) pārākumu.

Kvitova pašlaik WTA rangā ieņem 3. vietu un cīnās par pasaules pirmās raketes pozīciju. Savstarpējās spēlēs ar Sevastovu Kvitova tagad ir panākusi neizšķirtu 2-2.

Spēle aizritēja samērā ātri, bet sportistēm prasīja daudz spēku. Kā pēc uzvaras komentēja Kvitova, “šodien bija patiešām smagi, bet es esmu ļoti priecīga, ka iekļuvu pusfinālā”. Sevastova uzvarēja pirmo setu, tomēr Kvitova spēja lauzt mača gaitu, un Latvijas pirmajai raketei pēc pusotru stundu ilgušas cīņas nācās pieņemt zaudējumu: 6-2, 2-6, 3-6.