Anastasija Sevastova BerlīnēAnastasija Sevastova Berlīnē. Foto: Scanpix

Sevastova vēlreiz uzvar Berlīnes turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova (Sieviešu tenisa asociācijas/Women’s Tennis Association, WTA rangā pašlaik 43. pozīcijā) otrreiz pārvarējusi visai īpatnējā Berlīnes paraugturnīra “bett1 Aces” ceturtdaļfinālu.

No zāles seguma Štefijas Grāfas (Steffi Graf) vārdā nosauktajā stadionā pārcēlusies uz bijušās Tempelhofas lidostas cietajiem kortiem, Sevastova vēlreiz izspēlēja dublētā turnīra ceturtdaļfinālu, šoreiz tiekoties ar pasaules 7. raketi, Nīderlandes sportisti Kiki Bertensu.

Sevastovai izdevās uzvarēt ar 6-1, 6-4, iekļūt pusfinālā un pie viena arī izlīdzināt rezultātu savstarpējos mačos (2-2).

Šā turnīra cietajā pusfinālā Sevastovai būs iespēja revanšēties ukrainietei Jelinai Svitoļinai (Еліна Світоліна), kurai Nastja nupat zaudēja šā turnīra “zāles daļas” pusfinālā.