• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Tukša klaseTagad skaidrs, kāpēc Izglītības un zinātnes ministrija pēkšņi gribēja sākt mācību gadu klātienē. Tukšas klases valdību neglābtu. Foto no: izm.gov.lv

Skolnieciņu «piespļautās burciņas» glābj K.A.Kariņa valdību

Nebija grūti paredzēt, ka skolnieciņu masveida siekaltestēšana izraisīs jaunu kovida uzliesmojumu. Tā arī ir noticis. Izmantojot apšaubāmās precizitātes testus, jau otrajā piespļauto burciņu dienā atklāti 67 bērnu inficēšanās [patiesībā – tikai pozitīvu testu] gadījumi.  

Dzintars Zaļūksnis

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) gandarīts ziņo: kopumā 25. augustā atklāti 249 baisās zarazas [teorētiskie] gadījumi, un no tiem tātad 27% saslimdināto bijuši vecumā līdz 19 gadiem.

Vecumā līdz deviņiem gadiem esot atklāti 20 infekcijas gadījumi, bet vecumā no desmit līdz 19 gadiem – 47. Vai kāds brīnās, ka jaunākajā vecuma grupā tas ir lielākais vienā dienā atklāto inficēto skaits kopš 1. jūnija, bet vecumā no desmit līdz 19 gadiem – kopš 18. maija?

Polundra!!! SPKC šefs Jurijs Perevoščikovs noteikti jau gatavo sludinājumu “Latvijas Vēstnesim” – šis sludinājums kaut kā klusi un nemanāmi nolikts Satversmes, likumu un pat visuvarenās valdības rīkojumu priekšā, un mūslaikos ar to pietiek, lai visa valsts sāktu raustīties koviddrudzī, bet mūsu vadoņiem vairs nebūtu jālauza galva, kur ņemt jaunus saslimušo pūļus.

Burciņu dienas tagad būs ik nedēļu. Un inficēto knēveļu ģimenes! Tām tagad būs jāpašizolējas, jātestējas, jāslimojas, sadarbspējīgi jāsertificējas un – galvenais – jāuzlabo statistika. Tu-tu-tu-tū, taurīte skan!

Krišjāņa Artura Kariņa valdība līdz ar to ir vairāk nekā glābta – neviens nekādus lēmumus vairs nepieņem, bet segregācija un ierobežojumi stājas spēkā trešajā dienā pēc kaut kāda tur Perevoščikova sludinājuma publicēšanas. Ideāli!

K.A.Kariņš un viņa ieročnesēji var mierīgi gatavoties 14. Saeimas vēlēšanām, kuras notiks apstākļos, kad katrs gurķis redzēs, cik ļoti valdība rūpējas par manu, tavu, jūsu, mūsu veselību.       

Tavs komentārs par rakstu: