• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Šonedēļ bieži līs, nedēļas otrajā pusē iespējams stiprs lietus.Šonedēļ bieži līs, nedēļas otrajā pusē iespējams stiprs lietus. Foto: zastavki.com

Šonedēļ bieži līs, nedēļas otrajā pusē iespējams stiprs lietus

LETA

Arī šonedēļ Latvijā neiestāsies sausa un karsta vasara - lai gan gaisa temperatūra nebūs tik zema kā pagājušajā nedēļā, valsti šķērsos vairākas nokrišņu zonas, kas nedēļas otrajā pusē var atnest pat spēcīgu un ilgstošu lietu, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pirmdien vien austrumu novados iespējams neliels īslaicīgs lietus, savukārt otrdienu visu Latviju no rietumiem šķērsos lietus mākoņi, vietām var dārdēt pērkons. Nakts uz otrdienu būs silta - līdz +17 grādiem, - dienā gaisa temperatūra pārsvarā saglabāsies zem +22 grādiem.

Ceturtdien Latviju varētu sasniegt jaunas nokrišņu zonas, austrumos iespējams spēcīgs un ilgstošs lietus. Maksimālā gaisa temperatūra lielākajā daļā valsts teritorijas varētu saglabāties zem +20 grādiem.

Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka lietus mākoņi atkāpsies svētdien, kad biežāk uzspīdēs saule un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +17..+22 grādiem.

Arī ASV Nacionālās okeānu un atmosfēras pārvaldes datormodeļa "Global Forecast System" aprēķini rāda, ka šonedēļ, īpaši ceturtdien un piektdien, vietām Latvijā gaidāms stiprs lietus un pērkona negaiss, jo valsti sasniegs jauns ciklons.

Tavs komentārs par rakstu: