• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
“Spēlmaņu nakts” plakāts.“Spēlmaņu nakts” plakāts. Publicitātes foto: lsm.lv

«Spēlmaņu nakts» skatītāju balsojums

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) un Latvijas teātri aicina piedalīties “Spēlmaņu nakts” skatītāju simpātijas balsojumā un izdarīt savu izvēli par 2021./2022. gada sezonas labāko izrādi, aktieri un aktrisi.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Skatītāju simpātijas balvas pretendenti ir “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijās “Gada aktrise” un “Gada aktieris” nominētie mākslinieki, savukārt par skatītāju simpātijas balvu gada izrādei sacenšas visas 15 izrādes, kas nominētas kategorijās “Gada lielās formas izrāde”, “Gada mazās formas izrāde” un “Gada izrāde bērniem un/vai pusaudžiem”.

Balsojums norit līdz 19. novembra plkst. 23.59. Balsot par saviem favorītiem iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar savu sociālo mediju profilu vai e-pastu.

Skatītāju balsojuma dalībniekiem šogad ir iespēja laimēt biļetes uz “Spēlmaņu nakts” balvai nominētajām teātra izrādēm un apbalvošanas ceremoniju. Pēc balsojuma beigām tiks izlozēti pieci dalībnieki, kas katrs iegūs divus ielūgumus uz vienu no nominētajām izrādēm, un viens dalībnieks, kurš saņems divus ielūgumus uz 23. novembra “Spēlmaņu nakts” apbalvošanas ceremoniju.

Visiem balsojuma dalībniekiem būs iespēja reģistrēties dalībai izlozē. Ar uzvarētājiem LTDS sazināsies personīgi.

Tavs komentārs par rakstu: