• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kinoteātra "Splendid Palace" Mazā zāleKinoteātra "Splendid Palace" Mazo zāli atkal varēsim skatīt arī no iekšpuses.

«Splendid Palace» atsāk kino seansus. Piesardzīgi

No 19. maija kinoteātris "Splendid Palace" ierobežotā apjomā atsāks demonstrēt kino seansus: divreiz dienā Mazajā zālē un ne vairāk kā 25 apmeklētājiem vienlaikus.

Pirmā izvēle filmu demonstrēšanā būs tām filmām, kuras bija skatītāju iecienītas un apmeklētas, kā arī tām, uz kurām veiksmīgi tika uzsākta biļešu tirdzniecība, bet kinoteātris nepaspēja tās demonstrēt.

Uz ekrāna būs oskarotās dienvidkorejiešu filmas "Parazīts" (Parasite, 2019) melnbaltā filmas autorversija. Skatītājus sasniegs arī šopavasar plānotās filmas "Mis Dumpiniece" (Misbehaviour,2020) pirmizrāde kinoteātrī "Splendid Palace". Britu filma ir par 1970. gada skaistumkonkurssu "Mis Pasaule", kas notiek Londonā. Jaunizveidotā Sieviešu atbrīvošanās kustība ieņem skatuvi un pārtrauc konkursa tiešraidi. Kad raidījums atsākas, rezultāti satriec visus – par "Mis Pasauli" pirmo reizi tiek kronēta melnādaina sieviete. Filma ir uz patiesiem notikumiem balstīts sensacionāls stāsts par drosmīgām sievietēm.

Dažos seansos pie skatītājiem uz lielā ekrāna atgriezīsies Viestura Kairiša filma "Pilsēta pie upes" (Piļsāta pi upis, 2019). Būs iespēja noskatīties arī franču režisora Kloda Leluša (Claude Lelouch) filmu "Dzīves labākie gadi" (Les plus belles années d'une vie, 2029) ar leģendārajiem aktieriem Anuki Emē (Anouk Aimée) un Žanu Luiju Trentiņjanu (Jean-Louis Trintignant). Uz šo filmu daudzi cilvēki jau bija nopirkuši biļetes, taču viņiem nebija iespējas to noskatīties.

Kino seansi plānoti divas reizes dienā kinoteātra Mazajā zālē.

Kinoteātra vadība informē, ka noteikto ierobežojumu laikā ieejas biļete maksās mazāk nekā ierasts, savukārt biļešu cenu atlaides šajā laikā nedarbosies. Lai izvairītos no drūzmēšanās pie kinoteātra kases, apmeklētājus aicina biļetes iegādāties internetā.

Rūpējoties par skatītāju drošību, personas ar redzamām elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu un iesnām, kā arī paaugstinātu ķermeņa temperatūru (pie ieejas apmeklētājiem tiks mērīta ķermeņa temperatūra) kinoteātrī "Splendid Palace" netiks ielaistas.

Tavs komentārs par rakstu: