• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Pusmūža vīrs nogrimēts kā klaunsŠpricējiet tik mūs nost! Attēls no: bbc.com

Sveiki! Esmu pusmūža vīrelis ar intelekta problēmām

Mana vecmāmiņa (lai viņas dvēselei mūžīgs miers tur, kur tā nokļuvusi!) mēdza teikt: sauc mani par katliņu, tikai uz uguns neliec! Kaut kas raganisks tajā izteicienā, bet esmu to ielāgojis un saku: ja kovidpropagandistiem sirsniņa mierīgāka, viņi var mani uzskatīt arī par pusmūža smerdeli, kam iestājies plānprāts.   

Dzintars Zaļūksnis

Tikai norunāsim, dārgie polittehnologi, tā: varat turpināt mani apsaukāt, bet beidziet tērēt nodokļu naudiņu, lai taisītu aptaujas. Tas ir pilnīgi lieki! Tik un tā neviens neies šķiest laiku un līdzekļus, lai pierādītu, ka šo aptauju rezultāti ir pilnīgs sviests! Tāpēc izdomājiet, ko gribat, nekādu pamatojumu jums neprasīšu. Jūs tāpat ne nieka neprotat pārliecinoši pamatot.

Ziniet, kas ir visnejaukākais? Ar visu savu aprobežoto domāšanu es jau biju pārliecināts, ka tad, kad jūs taisīsiet aptauju par sabiedrības nebeidzamajām alkām vakcinēties pret 21. gadsimta melno nāvi kovidu, izrādīsies... Bet lai runā skaitļi, jo tie pilnībā atbilst tam, ko es gaidīju.

Tātad sociālo un tirgus pētījumu firma SKDS valdībā ir priekšāstādījusi (jeb, kā patīk teikt īsteniem latviešiem, prezentējusi) valdības par mūsu naudu pasūtītu pētījumu, kurā cilvēki prašņāti, vai grasās vakcinēties.

Un ziniet, veseli 9% (!) esot kategoriski iestājušies pret vakcinēšanu! Turklāt paužot uzskatu, ka arī citiem to nevajadzētu darīt. Tā vien spīd acu priekšā bariņš Dullo Dauku, kas, folijcepurītēm bruņojušies, dūšīgi airē, lai sasniegtu firmamentu, kur taču viņus neķers 5G starojums.

Nezinu par citiem, katram sava galva uz pleciem, bet es personīgi kategoriski nepotēšos, un man ir savi apsvērumi, kas saistīti galvenokārt ar personīgo veselības stāvokli un tikpat personīgu pieredzi. Tāpēc es ietilpstu tajā 21%, kas uzskata, ka citi var darīt, kā grib.

Bet izrādās, ka kategoriski pret potēšanos pārsvarā ir padzīvojuši vīrieši, kuriem pārsvarā ir pamatizglītība. Otrā lielākā grupa šajā segmentā esot tādi, kam prātiņš vidējs, un tikai 3% ar augstāko izglītību.  

Re, nu, kādi mēs, nepotētie, prasti cilvēciņi! Begemoti (obligāti ar burtu g!), kas baidās no potēm, kuras – čiks, un viss!

Tāpēc, godātie aptauju veicēji un propagandisti, lieciet mūs mierā tā, kā mēs liekam mierā jūs! Sevišķi tas attiecas uz nacionālo informācijas aģentūru LETA, kura attiecīgajam materiālam virsrakstā ielikusi: “Visskeptiskākie pret vakcinēšanos pret Covid-19 – pusmūža cilvēki ar zemāku izglītību”,– paši labi zinot, ka krietna puse lasītāju tālāk par virsrakstu nemaz netiek.

Galu galā sanāk vēl viens skaists piemērs tam, cik uzmācīgi darbojas muļķu kods

Tavs komentārs par rakstu: