• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
pašvaldības policisti un citi cilvēkiPašvaldības ar saviem pienākumiem pret sabiedrību daudzmaz tiek galā. Ekrānšāviņš no: Youtube.com

Tas, ka pilsoņi apmierināti ar esošo stāvokli, «reformas» neapturēs!

“Reformas” reformu pēc. Vai otrādi. Latvijas politiķiem tas nav nekas cits, kā vienīgais pierādījums, ka viņi vispār “domā par tautu”. Lūk, kārtējā pētījumu aģentūras SKDS veiktā aptauja uzrāda, ka vairākums Latvijas iedzīvotāju ir kopumā apmierināti ar savas pašvaldības darbu šīā sasaukuma laikā.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Kas par to? – vaicā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce un dūšīgi pārzīmē kartes, lai gan rodas iespaids, ka vienkārši nopūš putekļus no Latvijas PSRS administratīvajām kartēm, šur tur ar sarkanu flomasteru pārvelkot robežu posmus.

Reformas būs!

Aptaujas rāda, ka sabiedrības uzticības kredīts Saeimai un valdībai... Laikam jau labāk teikt, ka tā nav gandrīz vispār. Tātad viss ir pareizi: ja politiķi neņem galvā šādas “aptaujas”, tad dara to konsekventi. Ignorējot arī to, ka lielākā daļa – 58% – visumā ir apmierināti ar pašvaldību darbu. Tas cita starpā nozīmē, ka uzlabošanas telpa vēl ir pietiekami liela – 42%.   

Taču nē, jo “reformai” jānotiek, lai tur plīst vai lūst! Māc nelabas aizdomas, ka šīs “reformas” galvenais uzdevums ir atņemt naudu pašvaldībām, kas cilvēku labā vairāk vai mazāk kaut ko dara, un atdot to centrālajai valdībai, kura... nu, nevar teikt, ka sabiedrības labā nedara neko. Teiksim tā: cilvēku labā vairāk vai mazāk KAUT KO nedara.

Interesanti, ka, salīdzinot ar pērno gadu, ar pašvaldības darbu apmierināto iedzīvotāju īpatsvars ir palielinājies par četriem procentpunktiem, atkārtojot līdz šim augstāko rezultātu, kas tika sasniegts 2016. gadā. Četri procenti nav daudz, bet vai jūs spējat atcerēties, kad šāds pieaugums ir bijis Saeimai un valdībai?

Tāpēc Pūce un pārējie marsieši šoreiz lielāku uzsvaru izdara uz citādi domājošajiem – proti, tiem 34% aptaujāto, kam pašvaldību darbs nepatīk. Tā taču ir vesela trešdaļa Latvijas iedzīvotāju! Un, politiski pareizi rēķinot, tas ir vairāk nekā atlikušās, “nepareizās” divas trešdaļas. Tāda, lūk, vienkārša aritmētika.  

1 Komentāri


 1. ARTIS
  2019-04-24

  Piedāvāju ar likumu aizvērt tās iestādes -kur atkarībā no algas, kuru pensijas apmērs strādājot visu mūžu pat nesanāk 200 eiro. Un tad runājiet par bezdarbniekiem. Kuri doma uz priekšu un izvēlas labāk pamest tās iestādes -kuras jūs cenšaties uzspiest nerisinot galveno problēmu. KAUT KUR JAU DZIRDĒJU PAR SODĪŠANU JA ATSAKĀS- IT KĀ MOTIVĀCIJA- JŪS DOMĀJAT MĒS NEIZRĒĶINĀSIM REFORMAS. ATBRĪVOJAT LATVĪJAS IEDZĪVOTĀJUS NO VERDZĪBAS !!! !!! !!!

Tavs komentārs par rakstu: