• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"Homo novus" publicitātes attēls:"Homo novus" publicitātes attēls: Facebook

Teātra festivāls «Homo novus» aicina uz darbnīcām un meistarklasēm

Starptautiskā jaunā teātra festivāla “Homo Novus” laikā skatuves mākslas profesionāļiem un citiem interesentiem no Latvijas un ārvalstīm būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās un meistarklasēs pie pasaulē atzītiem māksliniekiem, informē lsm.lv.   

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus 

No 2. līdz 11. septembrim Rīgā un reģionos risināsies Starptautiskais jaunā teātra festivāls “Homo Novus”, kurš šogad būs veltīts tumsas tēmai un cilvēku spējai attīstīt iekšēju redzēšanu. Pilna programma tiks izziņota 16. augustā.

Pagaidām ir zināmi meistardarbnīcu norises laiki. No 1. līdz 4. septembrim Rīgā notiks vācu/beļģu mākslinieka Davida Vēbera-Krebsa (David Weber-Krebs) un itāļu/beļģu kuratora un dramaturga Simones Basani darbnīca “un tad durvis atkal atvērās – pēc kā mēs, skatītāji, šobrīd visvairāk alkstam?”. Pieteikšanās darbnīcai līdz 12. augustam. 

No 6. līdz 10. septembrim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā sadarbībā ar biedrību “Horeogrāfu asociācija” risināsies amerikāņu mākslinieka Perel meistarklases “Pārdēvēt un atbrīvot no ķermeņa – kā veidot somatisko izpratni un atrast vārdus tam, kas un kādi mēs esam”. Pieteikšanās meistarklasēm līdz 16. augustam.

Šā gada “Homo Novus” festivāla skolu vadīs māksliniece Latai Taumoepo, kura veido “dzīvās mākslas” (live art) darbus, kā arī praktizē “faivā” – uz ķermeņa attīstību vērstu praksi, kas nāk no viņas senču dzimtenes – Tongas salu karalistes un dzimtās Sidnejas, Gadigalu tautas zemes, kā arī Braiens Fuata (Brian Fuata) – starpdisciplinārs mākslinieks, kurš darbojas vizuālās improvizācijas un skatuves mākslas jomās.  Pieteikšanās līdz 20. augustam.

Visās meistarklasēs dalība ir bez maksas

Tavs komentārs par rakstu: