• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
"Berendsen" maināmie paklājiAr "Berendsen" maināmo paklāju - bez bažām! Publicitātes foto: Berendsen

Tīrām grīdām patīkamā vidē – «Berendsen» maināmo paklāju noma

Allaž tīras grīdas kalpo par uzņēmumu un mājokļu vizītkartēm. Lai grīdu spodrības uzturēšana būtu vienkārša un atrašanās telpās droša un patīkama, praktisks risinājums katrā sezonā būs maināmo paklāju serviss. Lasiet tālāk un uzziniet, kā šo paklāju priekšrocības varat izmantot savā labā!

Apturiet netīrumus efektīvi jau pie pašas ieejas!

Vai zinājāt, ka 70-80 % sauso un slapjo netīrumu Jūsu apdzīvotajās telpās ik dienu nonāk tieši no apavu zolēm? Attiecīgi uzņēmuma galvenā ieejas zona un gaitenis ir pirmā iespēja efektīvi aizkavēt netīrumu tālāko nokļūšanu telpās. Tāpat ar paklāju varat ērti norobežot atsevišķas darba telpas, grīdsegai pildot barjeras funkcijas starp, piemēram, servisa telpām un biroju. Dažādu netīrumu absorbēšanai visa gada garumā veiksmīgs risinājums būs Berendsen maināmo paklāju noma. Turpinājumā lasiet, kādus netīrumus maināmie paklāji spēj uzņemt!

Vienkārša sauso un mitro netīrumu absorbēšana

Dažāda tipa maināmie paklāji nodrošina gan rupjo gružu savākšanu, gan nokrišņu uzsūkšanu, tostarp:

-          smilts un grants;

-          lietus ūdens;

-          sniega;

-          dubļu u.c.

Neatkarīgi no laikapstākļiem aiz loga maināmie paklāji ļaus uzturēt tīru grīdu visas dienas garumā, nodrošinot patīkamu vidi darbiniekiem, klientiem un viesiem. Kāpēc vēl paklāju serviss ir izdevīgs risinājums?

Grīdas seguma aizsardzība – ilgtermiņa ieguvums

Paklāji ne tikai savāc vairumu gružu no apaviem un neļauj tiem nokļūt tālāk telpās, bet arī pasargā visa veida grīdas segumus no mehāniskas iedarbības un nodiluma. Tas, savukārt:

–        ļauj grīdai kalpot ilgāk;

–        samazina regulārās grīdas segumu uzturēšanas un kopšanas izmaksas.

Kuru paklāju no plašā piedāvājuma izvēlēties? Turpinājumā varat gūt ieskatu par dažādiem paklāju veidiem.

Paklāji dažādām gaumēm un prasībām

Atbilstošāko paklāju katrai sezonai varat izvēlēties atkarībā no telpas ikdienas funkcijām, atrašanās vietas specifikas un apmeklētības. Uzņēmumu vidū iecienīti ir:

 • gumijas paklāji jeb skreiperi  - labi uzņem rupjos netīrumus un gādā par patīkamu vidi katrā sezonā. Īpaši praktiski būs rudens un ziemas laikapstākļiem, jo paklāju protektora daļa rūpīgi noberž dažādus rupjos netīrumus no apaviem. Paredzēti izmantošanai gan iekštelpās, gan ārā - izgatavotas no izturīgas nitrilgumijas, grīdsegas nedeformēsies ne vasaras karstumā, ne ziemas spelgonī;
 • kokvilnas paklāji – efektīvi uzņem netīrumus un spēj uzsūkt pat 4,4 litrus ūdens, tāpēc būs īpaši piemēroti lietus sezonām un darbavietām, kurās uz grīdas var nonākt šķidrums;
 • neilona paklāji – spēj absorbēt 2-3 reizes vairāk sauso un slapjo netīrumu par paša paklāja svaru. Efektīvi noberž netīrumus, pateicoties neilona šķiedras pavedieniem tā sastāvā;
 • mikrošķiedras paklāji – mūsdienu maināmo paklāju tirgus inovācija, kas apvieno labākās īpašības no neilona un kokvilnas paklājiem un veiksmīgi absorbē netīrumus katrā gadalaikā;
 • komforta un ergonomiskie paklāji – īpaši piemēroti telpām, kurās darbinieki pienākumus veic, ilgstoši stāvot kājās. Paklāji vienmērīgi sadala slodzi uz abām kājām, amortizē ķermeņa svaru, samazina muguras un locītavu nogurumu, kā arī gādā par darba drošību;
 • dizaina un logo paklāji - gaumīgie dizaina un personalizētie logo paklāji ne vien pildīs paklāja funkcijas, bet arī papildinās telpas interjeru vai novērsīs uzmanību no grīdas seguma kosmētiskajām nepilnībām. Īpašas noskaņas radīšanai pieejami pat sarkanie maiņas paklāji.

Zemāk lasiet, kāpēc izvēlēties maiņas paklāju Jūsu darba vietai!

Drošībai un labsajūtai darba vietā

Paklāju izvietošana darba telpās sniedz virkni priekšrocību. Tostarp paklājs darba vidē:

–        ļauj notīrīt apavus un saudzē grīdas;

–        gādā par darba drošību un ērtībām;

–        veido patīkamu vidi un nodrošina, lai darbiniekiem gluži vienkārši nesaltu kājas.

Grīdsegas ne tikai pasargā cilvēkus no paslīdēšanas un traumu gūšanas, bet arī amortizē triecienus. Tāpēc paklājus ieteicams novietot pie bāru letēm un citur, kur var krist trauki vai citi trausli priekšmeti. Kādām vēl telpām maināmie paklāji ir īpaši piemēroti – noskaidrojiet turpinājumā!

Praktiski dažādu nozaru uzņēmumos

Paklāji būs veiksmīgs risinājums arī telpās, kurās visa gada garumā ir vēsa grīda, piemēram, no betona, flīzēm vai akmens.

Tāpat maināmie paklāji būs teicami piemēroti šādām darba telpām:

-          darbnīcās un servisos pie darba galdiem;

-          ēdināšanas iestāžu virtuvēs;

-          ražotnēs pie konveijeriem;

-          tirdzniecības vietās pie letēm, kasēm;

-          vannasistabās, baseinos un citviet, kur grīdas var būt slidenas;

-          birojos un citur.

Izskaņā uzzini vairāk par paklāju nomaiņas servisu!

Kvalitatīvs serviss kopā ar Berendsen

Profesionālā Berendsen maināmo paklāju noma piedāvā grīdsegas plašā izvēlē. Lai atvieglotu Jūsu ikdienu, uzņēmuma serviss nodrošina regulāru veco paklāju nomaiņu pret jauniem un tīriem atbilstoši Jūsu prasībām. Turklāt, izvēloties Berendsen, Jūs rūpēsieties arī par dabu un ilgtspēju, jo maināmie paklāji tiek mazgāti videi draudzīgā veidā. Uzticiet grīdu tīrību Berendsen un baudiet priekšrocības visa gada garumā!

Vairāk informācijas par Berendsen maināmo paklāju nomu uzziniet tīmekļvietnē šeit.

Tavs komentārs par rakstu: