• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Putins un TrampsPutins un Tramps: viens otra vērti. Foto: EPA

Tramps un Putins tiksies Helsinkos 16. jūlijā

Krievijas prezidents Vladimirs Putins (Владимир Путин) un ASV prezidents Donalds Tramps (Donald Trump) tiksies 16. jūlijā Somijas galvaspilsētā Helsinkos, ziņo Kremļa preses dienests. Putina un Trampa sarunas ilgs vairākas stundas un tajās galvenā uzmanība tiks pievērsta divpusējām attiecībām, Sīrijai un atbruņošanās jautājumiem.

Tā būs abu līderu pirmā pilna formāta tikšanās, kas nav piesaistīta citiem samitiem. Lai sagatavotu šo tikšanos, šonedēļ Maskavā bija ieradies ar savu pretkrievisko nostāju slavenais ASV prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Džons Boltons (John Bolton), kurš tikās ar Putinu, Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu (Сергей Лавров) un Krievijas Drošības padomes (Совет безопасности) pārstāvjiem.   

Somijas prezidents Sauli Nīniste (Sauli Niinistö) informē, ka Trampa un Putina tikšanās dienas kārtība tiks saskaņota nākamo divu nedēļu laikā.

“Viņi noteikti apspriedīs vispērējo starptautisko stāvokli un, ceru, arī jautājumus par bruņojuma kontroli un atbruņošanos. Pat nelieli soļi spriedzes mazināšanā būtu mūsu visu interesēs,” norāda Nīniste.

Tramps šomēnes ir paziņojis, ka Krievija būtu jāuzņem atpakaļ G7 grupā, atjaunot to G8 formātā, no kura Krievija tika izslēgta pēc Krimas aneksijas 2014. gadā.

1 Komentāri


 1. Alfreds
  2018-06-29

  2 galvenie valstviiri kas kopaa var sagraut globalistu nelietiigos plaanus un padariit pasauli labaaku.

Tavs komentārs par rakstu: