• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Jāņa Baltvilka balvaJāņa Baltvilka balva. Foto no: Facebook

Uz Jāņa Baltvilka balvu šogad pretendē sešas autores

Uz Jāņa Baltvilka (1944-2003) balvu bērnu un jauniešu literatūrā šogad pretendē sešas autores, informē lsm.lv.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Balvai nominēta Inese Paklone par dzejoļu krājumu “Zvēru barošana” (apgāds “Pētergailis”), Lote Vilma Vītiņa par grāmatu “Ūdenstornis”, Inese Zandere par stāstu “Divas Almas” un Luīze Pastore par garstāstu “Laimes bērni” (visas trīs – izdevniecība “Liels un mazs”), kā arī Laura Vinogradova par stāstu “Tētis un suns” (izdevniecība “Zvaigzne ABC”).

Uz AS “Latvijas valsts meži” balvu “Jaunaudze” par debiju bērnu/jauniešu literatūrā un grāmatu mākslā pretendē Evija Pintāne par ilustrācijām Luīzes Pastores garstāstam “Laimes bērni”; Renāte Bērante un Sabīne Baumane par grāmatu “Kur es biju, kad es nebiju jeb Stāsts par Monti”(apgāds “Monte Stories”) un Iveta Troalika par romānu “Tūlīt paliks labāk” (apgāds “Mansards”).

Par Jāņa Baltvilka balvas starptautisko laureātu 2022. gadā ir kļuvis igauņu rakstnieks Juhani Pitseps (Juhani Püttsepp) par “Jāņa Rozes apgādā” izdoto romānu “Ir mēness zelta kuģis” (On Kuu kui kuldne laev), kā arī romāna tulkotāja Marika Muzikante.

Sadarbībā ar portālu lsm.lv ir iespēja iesaistīties lasītāju balsojumā un izvēlēties, jūsuprāt, vislabāko un skaistāko bērnu vai jauniešu grāmatu. 

Tavs komentārs par rakstu: