• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Šika slimnīcas palāta, vienvietīga un ar plazmas TVVIPu gaidot. Ilustratīvs foto no: spanishdrivehq.com

Uzmanieties! Slepeni VIPi drīz klīdīs pa Austrumu slimnīcu

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anita Slokenberga, kuru patlaban “īsā saitītē” tur Veselības ministrijas valsts sekretāres Solvitas Zvidriņas izteiktā “stingrā neuzticība” (par to InfoTOP.lv rakstīja šeit), izstrādās kārtību, kādā “VIP cilvēki” par “pilnu maksu” varēs saņemt pakalpojumus tā, lai par to neviens neuzzinātu. InfoTOP.lv atzīst, ka šoreiz mēs esam nedaudz kļūdījušies situācijas novērtēšanā: izskatās, ka Zvidriņas neuzticība ir pat ļoti “par pilnu ņemama” – neba nu mata galā uzkārta slimnīcas valdes priekšsēdētāja uzdrīkstētos pati uz savu atbildību pieņemt tik dīvainu lēmumu – izstrādāt jaunu kārtību “īpašajiem pacientiem”, kuru pazīmes vai sarakstus nenosaka neviens normatīvais akts vai papīra gabals. Slokenbergai gan tā neliekas problēma: “Nav noslēpums [kam? – InfoTOP.lv], ka ir VIP cilvēki, visur ir VIP [kas tie tādi? kāpēc visur? – InfoTOP.lv]. Un mēs izstrādāsim kārtību, kādā veidā par pilnu maksu tiek apkalpoti šāda veida [kāds? – InfoTOP.lv] pacienti,” skaidro slimnīcas vadītāja un pārliecinošākai argumentācijai piebilst, ka “šādi pacienti” vēlas būt “inkognito”.

Pagaidām no Slokenbergas teiktā varam secināt, ka “VIP pacienti” patiesībā nozīmē “ministri, citi svarīgi politiķi un, iespējams, arī viņu tuvinieki”. Nu, visādā ziņā bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs esot bijis “VIP pacients”. Tātad turpmāk šādu skandālu vairs nebūs, jo “VIPi” pa Gaiļezeru cierēs pilnīgi oficiāli un biezā slānī, Slokenbergas kundze? Parasto mirstīgo pacientu vienīgā cerība, ka šie “VIPi” inkognito saglabāšanas dēļ nēsās sejas maskas, tāpēc būs vismaz kaut kāda norāde, ka labāk pierauties maliņā, jo no “VIPiem” nekad neko nevar zināt.

Tomēr no Solvitas Zvidriņas gribētos uzzināt, vai viņa ir lietas kursā, ka patlaban parasts, ne-VIP pacients arī gadījumā, ja ir gatavs maksāt "pilnu cenu" un pat vairāk, bieži vien paliek "jaņos", jo tik un tā jāgaida rindā, kuras gals var arī nepienākt? Vārdu sakot, InfoTOP.lv uzskata, ka jūs savā vietā esat aizsēdējusies par ilgu, Zvidriņas kundze! 

(Materiālā izmantota LETA informācija)

Tavs komentārs par rakstu: