• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Aimans Mazjeks ar norūpējušos sejas izteiksmiAimans Mazjeks. Foto: gestaltenstattverwalten.wordpress.com

Vācijas musulmaņu līderis: jūs paši esat vainīgi!

Vācijas medijs “Deutsche Welle”  ziņo, ka šīs valsts Musulmaņu centrālās padomes (Zentralrat der Muslime) priekšsēdētājs Aimans Mazjeks (Aiman Mazyek) uzskata: islāmofobijas līmeņa paaugstināšanos Vācijā pēc Ķelnes notikumiem (par tiem lasiet šeit) esot izprovocējuši nevis agresīvie imigranti, bet gan “cilvēki ar labējiem uzskatiem”, kuru sociālajos tīklos pausto noskaņojumu esot uztvēruši “nekompetenti politiķi un plašsaziņas līdzekļi”.

“Godīgi sakot, es negaidīju, ka būs vēl sliktāk nekā pēc terora aktiem Parīzē,” klāsta Mazjeka kungs. “Manuprāt, šim naidam, kas caur internetu un sociālajiem tīkliem nāk no labēju uzskatu cilvēku puses, ir divi iemesli. Pirmkārt, tur ir izpaustas visas dusmas un naids, kas uzkrājies bēgļu problēmas sakarā. Otrkārt, tas ir arī atsevišķu politiķu un plašsaziņas līdzekļu nekompetences rezultāts – tā vietā, lai reaģētu mierīgi, viņi pakļāvās pūļa reakcijai sociālajās vietnēs.  

Mazjeks atgādināja, ka pavisam nesen Vācijas kanclere Angela Merkele esot “atkārtojusi bijušā Vācijas prezidenta Kristiāna Vulfa (Christian Wulff) vārdus par to, ka islāms ir neatņemama valsts daļa”. “Vai tiešām šis paziņojums ir apdraudēts?” – brīnās Musulmaņu centrālās padomes vadītājs un aicina neizmantot reliģiju kā fonu apsūdzībām, jo tas esot “ārkārtīgi bīstami”.

2015. gadā Vācija uzņēma aptuveni 1,1 miljonu nelegālo imigrantu, pārsvarā musulmaņus.

Tavs komentārs par rakstu: