• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Cilvēks skriešanas apavos sēžGatavojāties? Nu tad turpiniet gatavoties... Foto: Scanpix/PantherMedia

Valdība: skriešana ārpus telpām ir «kovidtoksiska»!

Ministru kabinets ārkārtas sēdē nolēma atcelt jau rīt plānoto “Rimi” Rīgas maratonu. Laikā, kad “valstī aug saslimstība ar “Covid-19””, skriešana ārpus telpām, uzskata ministri, ir politiski bezatbildīga rīcība.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Rīgas maratona direktors Aigars Nords gan centās apelēt pie loģikas, stāstīja, ka  maratona rīkotāji visu vasaru sadarbojušies ar Veselības ministriju un Slimību kontroles un profilakses centru, “lai nodrošinātu pasākumu bez inficēšanās riskiem”. Velti! Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Norda uzrunu nodēvēja par “tik arogantu”, kādu sen neesot piedzīvojis. Situācija veselības problēmām mainoties burtiski pēdējo dienu laikā!“Pandēmija arī neprasa atļauju ne valdībā, ne Saeimā,” liekuļoja Rinkēvičs, cita starpā izlikdamies, ka neko nezina par “epidemioloģisko situāciju” opozīcijas protestos Baltkrievijas pilsētās. Proti, tur pulcēšanās svaigā gaisā – turklāt lielākos bariņos nekā 15 000 maratonistu – nav izrasisījusi masveida inficēšanos ar koronavīrusu.

Rinkēvičs nebija vienīgais – par Rīgas maratona atcelšanu iestājās visi ministri, izņemot veselības ministri Ilzi Viņķeli (!), izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku un labklājības ministri Ramonu Petraviču.

“Rimi Rīgas maratona” notise bija izsludināta 10. un 11. oktobrī. Bija paredzxēts, ka dažādu distanču trasēs dalībnieki startēs izkliedēti.“Rimi Rīgas maratona” organizatori bija izstrādājuši virkni pasākumu “Covid-19” risku mazināšanā.

Tavs komentārs par rakstu: