• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Valsts drošību apdraudošie materiāli Alūksnē.Valsts drošību apdraudošie materiāli Alūksnē. Foto: Alūksnes un Malienas Ziņas

VDD sācis represijas pret «vakcinācijas pretiniekiem»

Valsts drošības dienests (VDD) esot novērojis, ka “Latvijā aug vakcinācijas pretinieku un “Covid-19” noliedzēju aktivitātes”, ziņo lsm.lv.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Interesanta ir VDD interpretācija par jauna veida draudiem valsts drošībai – izrādās, to apdraud tas, ka “atsevišķi viedokļu līderi”ap sevi pulcējot domubiedrus sociālajos tīklos, kur “strauji vairojas arī dažādas pret potēšanos noskaņotas kopienas”. Agresija, raug, esot “izgājusi arī ārpus sociālajiem tīkliem”, liekot (sic!) pastiprināt darbu policijai un pašam VDD.

Kā piemērs pretvalstiskai darbībai tiek minēts tas, ka Alūksnes daudzdzīvokļu māju kāpņutelpās pie ziņojumu dēļiem, pastkastītēs un uz palodzēm esot izliktas skrejlapas ar aicinājumiem nevakcinēties. Vienā no skrejlapu versijām redzams attēls ar karātavām, kurās rindā pakārti vairāk nekā desmit cilvēku. Virsraksts krievu valodā vēstot, ka “viņi gribēja vakcinēt visus cilvēkus”. Zem bildes teikts, ka tas ir iznākums tiesai 1947. gada 20. augustā, kad Nirnbergā dakterus pakāra par eksperimentiem ar cilvēkiem.

Identiskas skrejlapas parādījušās vēl kādā Latvijas pilsētā, un Valsts policija aicina par tādiem gadījumiem ziņot.

Vakcinācijas pretinieku darbībai pievērsies arī VDD, kas esot “identificējis atsevišķus “Covid-19” noliedzēju un vakcinācijas pretinieku aicinājumus uz prettiesiskām aktivitātēm, tajā skaitā vardarbību”.

Atsevišķu “dezinformācijas un viltus ziņu izplatītāju publicētajā saturā” VDD esot “konstatējis Krievijas informatīvās telpas ietekmi” un pašlaik veicot “atbilstošus pasākumus, lai identificētu un novērstu iespējamus apdraudējumus valsts drošībai”. 

1 Komentāri


 1. Haha
  2021-07-25

  Putins tak ir par vakcināciju. Nu jau te iet kā krievijā

Tavs komentārs par rakstu: