• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Raimonds Vējonis un Jānis MaizītisJāni, nu, Jāni, kurš tad mums būs premjers? Foto: LETA

Vējonis iepauzē: Maizītis vēl nav izvēlējies, kurš būs premjerministrs

Kauns un negods! Pusotru mēnesi pēc 13. Saeimas vēlēšanām Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieks Jānis Maizītis joprojām kavējas atklāt īsto Ministru prezidenta kandidātu. Tāpēc Valsts prezidents Raimonds Vējonis atturas nosaukt personu, kam tiks dota tāda pati iespēja kā Jānim Bordānam. Lai vienotos par iespējamo nākamo koalīciju, partijām dots laiks līdz 26. novembrim.

Dzintars Zaļūksnis

Domājat, šajā pēcsvētku nedēļā 13. Saeimas dīvainīši būs savaldījuši savas ambīcijas un nobrieduši pieņemt specdienestu izraudzīto bāleliņu? Jūs, Valsts prezidenta kungs, protams, est informēts labāk nekā es, tāpēc es turpinu šaubīties.

Jo, raugiet, visu vēlēto amatpersonu kurators un sirdsapziņas cietumsargs Maizītis nekad nav bijis diezin kāds aktieris, un pašlaik viņš, šķiet, no visas savas godīga špika sirsniņas atzīst, ka Artim Pabrikam, kurš ne tā kā īsti no Wienotības, ne tā kā no sirmo smurguļu komandas “Attīstībai/PAR!”, esot iespējams izsniegt “speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam” (atgādināšu, tā tagad tiek saukts specdienestu izsniegtais ausvaiss kļūšanai par augstu valsts amatpersonu). Bet pats Pabriks vairs neesot īpaši kārs uz cauriznešanu.

Savukārt par Artusa Kaimiņa radu un draugu iz partijas “KPV LV” Aldi Gobzemu esot “nepieciešama papildu pārbaude”. Jeb, latviski tulkojot, Bretšneiders vēl nav sagatavojis gala ziņojumu. SAB par kutelīgo situāciju ir informējis Valsts prezidentu.

Kā paši saprotat, tur, kur darbojas, sabisti, seksoti un citi sēņu veči, demokrātija var pastāvēt pie ratiem.

2 Komentāri


 1. :P
  2018-11-21

  Kas tur neskaidrs? Vējonim vēl nav pavēlējis Lembergs. Ja Vējonis nebūtu ieliktenis, tad sen jau būtu nosaucis KPV. Bet tas krimināli sodāmais Lembergs neatļauj. Kauns par tādu prezidentu.

  • Pilsonis
   2018-11-23

   Domāju, jūsu teiktas ir slima suņa murgi

Tavs komentārs par rakstu: