• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Vilis Daudziņš, Jēkabs Nīmanis un Kaspars Znotiņš.Vilis Daudziņš (no kreisās), Jēkabs Nīmanis un Kaspars Znotiņš. Publicitātes foto: Mazā ģilde

«Vēstule draugam»: Vācieša un Ziedoņa sarakste Daudziņa un Znotiņa interpretācijā

Mazā ģilde 8. martā plkst 19.00 piedāvās tiešraidē skatīties 2013. gadā tapušo iestudējumu “Vēstule draugam”, informē Rīgas kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā ģilde”.    

Iestudējumā, kas pirmizrādi piedzīvoja mūzikas namā “Daile”, aktieri – Vilis Daudziņš kā Ojārs Vācietis (1933-1983) un Kaspars Znotiņš kā Imants Ziedonis (1933-2013) – izspēlē abu dzejnieku rakstītās dzejas rindas, ierakstus, vēstuļu un apsveikumu kartīšu saraksti Jēkaba Nīmaņa muzikālās partitūras pavadībā.

Iestudējumā “Vēstule draugam” ir iespēja iepazīties ar divu lielo latviešu dzejnieku personībām un viņu draudzīgajām attiecībām. Padomju laika tēlojums izpaužas ne tikai tekstā, bet reizēm arī noformējumā, kad vēstules tiek rakstītas, piemēram, uz veidlapām ar attiecīgu padomju laika institūciju rekvizītiem.

Tiešraides biļetes cena 7.- eiro. Iegādājoties biļeti, jūs saņemsiet tiešraides kodu, kuru varēsiet izmantot, lai skatītos uzvedumu. Biļetes uz interneta tiešraidi iespējams iegādāties šeit

Tiešraidi varēs vērot caur “Biļešu Paradīzes” mājas lapu, uzspiežot uz pasākumu “Vēstule draugam”. Lai pieslēgtos koncertam, būs jāievada tiešraides kods laukumā insertpassword. Kods paredzēts vienai viedierīcei.

Tavs komentārs par rakstu: