• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
JKP deputāts Gatis EglītisBūsim pazīstami, esmu Gatis Eglītis! Publicitātes foto: JKP

«Vienotība», tās kloni, ZZS un «Saskaņa» izgāž ideju par balsošanu pret ANO Migrācijas paktu

Vairākas pasaules valstis – tostarp ASV, Austrija, Austrālija, Bulgārija, Horvātija, Čehija, Ungārija un Polija, Itālija, Slovākija – ir nolēmušas nepievienoties ANO Vispasaules nolīgumam par drošu, kontrolētu un likumīgu migrāciju (Migrācijas paktam). Šveice pat ir atsaukusi savu sākotnējo piekrišanu.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv  

Skaļi protesti pret šo dažādi vērtēto dokumentu ir atskanējuši arī Latvijas sabiedrībā, rezultējoties 29. novembrī notikušajā parlamenta balsojumā par Saeimas rezolūcijas “Par nepievienošanos ANO globālā drošas, sakārtotas un likumības migrācijas plānam” projekta iekļaušanu nākamās sēdes dienas kārtībā”.    

Tomēr Saeimas vairākums – konkrēti, partijas “Saskaņa”, “Jaunā vienotība”, tās klons “Attīstībai/PAR!” un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), nebalsojot saskaņietim Ivaram Zariņam un jaunajam konservam Gatim Eglītim (un šoreiz tieši ar šīm divām nebalsīm pietika, lai priekšlikumu noraidītu) – panāca šā projekta nogrūšanu dziļā atvilktnē. Sevišķa pateicība Eglīša kungam: viņa nebalstiņa izrādījās izšķiroša. Un, godīgi sakot, viņa nepiedalīšanās motīvs pat nav intereses vērts.

Vēlos piebilst, ka neesmu no tiem, kas tiecas dramatizēt šo starptautisko tiesību aktu (un tādiem, kā paredz Administratīvā procesa likuma (šeit) 15. panta (3) daļa, ir prioritārs spēks pret Latvijas likumiem to kolīzijas gadījumā), tomēr nav noliedzams, ka globālā diskusija par to ir pietiekams iemesls, lai Saeimas deputāti vismaz nesteigtos pa galvu pa kaklu tam pievienoties.       

1 Komentāri


 1. Anna
  2018-12-01

  Šis balsojums parādija B plānu ,Gobzem , paūti prezi ar visām pielaidēm dillēs , lai vecie kraķi nepadzen ar kaunu !

Tavs komentārs par rakstu: