• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Restorāna kalpotājs apsmidzina galdiņu.Pucējiet droši savus galdiņus, dāmas un kungi, ja domājat, ka potēto kasta izglābs jūsu biznesu! Foto no: sobelcollc.com

Viesnīcnieki un restoratori aicina: «aizmirstiet mūs»!

Aiz nejēdzīgas dzīves un pastāvīgas neloģiskas rīcības cilvēkam bieži vien aizbrauc jumts. Reizēm tā ir pat apzināta aizsargreakcija, kas glābj cilvēku no, viņaprāt, lielākām nepatikšanām – piemēram, naudas zaudēšanas. Nupat šo atziņu nepārprotami ilustrē Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kura tiktāl apmaldījusies trijās priedēs, ka faktiski aicina mūs neapmeklēt viņu iestādījumus.

Dzintars Zaļūksnis

Nevajag ar’! Personīgi es esmu iemācījies pagatavot labu kafiju. Ja nepaslinkošu, arī badā nepalikšu. Un naktsmājas tīri labi iespējams atrast bez LVRA biedru palīdzības.    

Par ko cepiens? LVRA ir nosūtījusi vēstuli valsts augstākajām amatpersonām, aicinot... ieviest stingrākus nosacījumus pret “Covid-19” nevakcinētajiem iedzīvotājiem, “pēc iespējas ierobežojot šādu personu socializēšanos”.

Ziniet ko, dārgie traktiernieki un krogusmeitas? Es, jūsu formulējumā [suverēna] persona, atsakos rādīt jums jebkādus dokumentus, kas attiecas uz manu veselības stāvokli vai medicīniskām manipulācijām, kas veiktas ar manu ķermeni! Tā galīgi nav jūsu darīšana! Man jūsu naudu nevajag, un no šā brīža jūs varat necerēt arī uz manējo. Paskatīsimiem, kurš ilgāk trallinās! Pagaidām, protams, jūsu treļļi skan skaļāk.

LVRA vēstulē, kas adresēta Valsts prezidentam, Ministru prezidentam, ekonomikas, veselības, finanšu un ārlietu ministriem, teikts: “neskatoties uz to, ka joprojām nav pieņemts lēmums, ka “zaļajā režīmā” varēs strādāt pie jebkura saslimstības līmeņa, viesnīcu un restorānu nozarē vakcinācijas aptvere ir vairāk kā 80%, taču sabiedrībā kopumā tā ir būtiski zemāka”. LVRA uzskata, ka šā iemesla dēļ – un nevis tāpēc, ka medicīniska rakstura problēma tiek risināta ar sociāli politiskiem aizliegumiem – “pakalpojumu ņēmēju skaits gan izmitināšanas, gan ēdināšanas sektorā draudoši samazinās”.

Ak, tad šitā gan, ko? Jūs gribat, lai cilvēki vakcinējas nevis medicīnisku/veselības apsvērumu dēļ, bet gan tāpēc, lai varētu baudīt jūsu pakalpojumus? Ja jums ir šāda [fašistiska] pieeja, ja jūs tik zemu vērtējat cilvēka (ne personas) dzīvību, veselību un brīvu izvēli, es pacentīšos jūs pamazām izspiest no savas apziņas.

Neatkarīgi no tā, cik ilgi vēl būs jādzīvo šajā šļurā.   

3 Komentāri


 1. cepejs
  2021-09-20

  Pilnīgi piekrītu un atbalstu BOIKOTĒT to ēstūžu pakalpojumus...

 2. Jānis Seisums
  2021-09-20

  Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA). Nebūsim naivi. Tas ir kārtējais blefs. Neviens tur neko nav lūdzis un rakstījis. Ja ir, tad tā ir fikcija. Ja arī ir, tad LVRA īstenībā ir LCPA - Latvijas Cocidafēras propogandas asociācija. Pagājušajā gadā tā pat "lūdzās" kaut kāda tur ārstu, vai īstenībā ākstu propogandas asociācija, kas arī vēlāk pierādījās kā blefs.

 3. labus
  2021-09-21

  .. vai tiešām "krogusmeitas" sajukušas prātā vai tā ir kārtējā kovidaktīvistu blēdība ..?? - kas to var zināt .. - uzšķaudu kariņpavļytpļūtītājiem .. vuot ;)

Tavs komentārs par rakstu: