• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Ilmārs DūrītisIlmārs Dūrītis. Foto no: zirgiem.lv

Viņķeles vadītajā Veselības ministrijā otrā persona būs veterinārs

Visātrāk savu attieksmi pret vadāmo “lauciņu” ir pieteikusi nupat apstiprinātā veselības ministre Ilze Viņķele iz “Attīstībai/PAR!” – viņa paziņojusi, ka otrā svarīgākā persona viņas vadītajā iestādē varētu būt viņas partijas biedrs veterinārārsts Ilmārs Dūrītis.

Proti, Saeimas deputātam Dūrītim iecerēts Veselības ministrijas (VM) parlamentārā sekretāra amats, informē pati veselības ministre Ilze Viņķele.

Dūrītis ir visnotaļ cienījams cilvēks, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) dekāns un vadošais pētnieks, tāpat viņš ir Pārtikas un veterinārā dienesta Veterināro zāļu reģistrācijas komisijas priekšsēdētāja vietnieks, kā arī Latvijas Veterinārārstu biedrības loceklis un pašnodarbināts veterinārārsts. Dūrītis zinātņu doktora grādu veterinārmedicīnā ieguva 2010. gadā.

Viņķele vispār grasoties pēc savas saprašanas un atbilstoši savai vērtību hierarhijai “iztīrīt” visu VM māju. Veselības ministra biroja vadītāja būs bijusī VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" valdes locekle Inga Sprinķe. Vēl pirms tam Spriņķe bija Satiksmes ministra biroja vadītāja.

Pagaidām Viņķelei nav zināmi visi, kuri darbosies viņas birojā, jo vēl jāsaņem apstiprinājumi no darbam uzaicinātajiem. Nevienu no iepriekšējās ministres Andas Čakšas biroja darbiniekiem Viņķele nepaturēšot.

2 Komentāri


 1. Dzintars
  2019-01-24

  Visu cieņu pret veterinārārstiem Bet te jau izskatās pēc atklātas ņirgāšanās.. Kad tauta tiek pielīdzināta lopiem..

Tavs komentārs par rakstu: