• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Krišjānis Kariņš ar gaismuVirsvagars A.K.Kariņš: lai viņam mūžīga gaisma spīd... Foto no: finlandtoday.fi

Virsvagara A.K.Kariņa grēksūdze 2021. gada 1. janvārī

Pirms nododu jūsu vērtējumam Latvijas virsvagara un Lucifera ložas īstenā locekļa Artura Krišjāņa Kariņa grēksūdzi, vēlos paskaidrot, ka Lucifera ložā nepastāv grēksūdzes noslēpums. Tieši otrādi: publiskojot A.K.Kariņa vaļsirdīgo atzīšanos, mēs viņam izrādām īpašu cieņu: viņš tiek apzināti nodots, lai viena tautas daļa zinātu un svētītu savu varoni! Otras tautas daļas zaimi debesīs nekāpj.

Bikststēvs Gabriels fon Apfelbaums

Es, virsvagars A.K.Kariņš, uzsākot jauno gadu, nevaru un negribu viens pats nest sevī to sāpi, kas mani grauž no iekšpuses. Tāpēc nolēmu nākt pie jums ar grēksūdzi.

Vispirms gribu jums pastāstīt, kā es kļuvu par valdības vadītāju. Teikšu godīgi, arī iepriekšējais darbs Briselē man ļoti patika, jo alga bija laba un nekas tur nebija jādara, arī atbildības nekādas. Tikai laiku pa laikam jāpaslavē mūsu kopīgās vērtības.

Tad Latvijā notika 13. Saeimas vēlēšanas, pēc kurām vietējie nespēja atrast sev pienācīgu valdības vadītāju. Lai gan mana partija “Jaunā Vienotība” vēlēšanās ieguva vismazāk Saeimas deputātu mandātu, tomēr Tēvzemes intereses man likās vissvarīgākās. Tāpēc nolēmu uzņemties šo nastu.

Turklāt tajā brīdī man piezvanīja viens Krievijas krievs un piedāvāja ar ofšora starpniecību no manis nopirkt manu namu Skolas un Elizabetes ielu stūrī par 6 000 000 EUR. Tas mani izbrīnīja, jo summa nebija adekvāta. Tikai vēlāk sapratu, ka tas ir stimuls ātrākai lēmuma pieņemšanai – uzņemties valdības vadīšanu.

Savu naudu Latvijas bankās neturu un nāku no ASV Delaveras štata, tāpēc ofšoru izmantošana man likās gana loģiska. Protams, no šāda piedāvājuma es atteikties nevarēju. Man Eiroparlamentā būtu jāstrādā 70 gadu, lai tiktu pie tādas naudas. Tā arī ir atbilde, no kurienes mana jaukā dzīvesbiedre ņēma naudu mājas iegādei, Rīgā, Tērbatas ielā 13. Skaidrs, ka no mūsu kopīgās etažeres, un tas nav aizliegts!

Tas bija tikai sākums manas labklājības pieaugumam, jo drīz Gaismas Eņģelis mums atsūtīja “Covid-19”, precīzāk, visu, kas ar to saistīts...

Valstī ieplūda 4 miljardi (nu, varbūt maķenīt vairāk, bet nebūsim sīkumaini!) aizdotās naudas dažādu darījumu un iepirkumu veikšanai. Es īsti nezinu, kur tā nauda palika, bet varu droši teikt, ka manis vadītā valdība ar atrotītām piedurknēm ķērās klāt naudas izvietošanai vajadzīgajās sfērās. Sfēru izrādījās vairāk nekā naudas, kuras bija tik daudz, kā vēl nekad, tomēr galu galā nekam nepietika.

Lai tie, kam lielās naudas lietās deguns nav jābāž, domātu paši par sevi, maksimāli apgrūtināju viņiem dzīvi. Galvenais princips – nekādas loģikas! Lai visi uzvelk sejas maskas un beidz nodarboties ar sportu! Lai nevazājas svaigā gaisā! Tomēr pircēji lai drūzmējas rindās veikalu ārpusē nevis iekšpusē, lai pārstāj darboties visi tirdziņi un vispār Jaungada naktī visi ievēro obligāto mājsēdi (vai nav ģeniāls izgudrojums!). Sevišķi uzjautrina aizliegums pārdot zeķes un grāmatas. Knapi turos, lai nesāktu smieties par indivīdiem, kas caurām zeķēm kājās šūmējas par to, ka nevar nopirkt biezās un bezjēdzīgās grāmatas. Tie droši vien ir tie paši, kas tērē naudu par kaut kādiem koncertiem, teātriem un operām. Jāpadomā, kā viņi varēs man pateikties, kad saskaitīs, cik daudz naudas ir ietaupījuši.         

Protams, 4 miljardiem eiro nāca līdz virkne nosacījumu, ko mana uzticamā komanda liek visiem ievērot. Bez šiem nosacījumiem, draugi, mums naudu neviens nedotu. Te, pie bikts, es atzīšos, ka vairāk nekā 90% no šiem ierobežojumiem ir bezjēdzīgi. Tomēr saprotiet, ka atpakaļceļa mums nav. Nauda ir paņemta, izlietota, un kādam tā būs jāatdod!

Tāpēc tuvākajos mēnešos, domāju, nāksies ieviest vēl dažus papildu ierobežojumus:

 1. Aizliegumu bez attaisnojoša iemesla pārvietoties starp pilsētām.
 2. Aizliegumu uzturēties bez maskas brīvā dabā, neatkarīgi no atrašanās vietas.
 3. Atļauju apmeklēt veikalus ne tālāk kā 1 km no dzīvesvietas un ne biežāk kā reizi nedēļā.
 4. Martā, vēlākais aprīlī publiskās vietās drīkstēs parādīties tikai vakcinētie.
 5. Mājsēde tiks pagarināta līdz 23 stundām diennaktī 7 dienas nedēļā.
 6. Maijā paredzēts nodrošināt talonu sistēmu rūpniecības precēm.
 7. No septembra jebkāda pārvietošanās ārpus telpām – tikai ar mūsu atļauju.
 8. Tiks noteikts stingrs aizliegums valdības kritikai sociālajos tīklos.

Jūs, godātais fon Apfelbauma kungs, kā Lucifera ložas pārstāvis Latvijā varētu palīdzēt likt visiem saprast, ka šīs prasības mēs saņemam no vienota centra, no kurienes direktīvas saņem arī pārējo pasaules valstu valdības. Viss pārējais ir tikai sazvērestības un konspirācijas teorijas, kuras izplata strukturētā ūdens lietotāji, plakanās zemes adepti, 5G pretinieki, vakcīnu un zinātnes noliedzēji. Šāda pieeja ir svarīga, lai mani nesāktu vainot visos grēkos, jo es tikai pildu pavēles un savus pienākumus.

Palieku jūsu uzticamais virsvagars Arturs Krišjānis Kariņš.

Tavs komentārs par rakstu: